تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۶:۱۱:۲۸
کد مطلب : 97608
گزارش تمرین استقلال؛

رفتار عجیب رحمتی و طالب‌لو در تمرین

دو دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال سعی می‌کردند که در تمرین با یکدیگر روبرو نشوند.

مرین تیم فوتبال استقلال ساعت ۱۸ در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد , از این تمرین حدود ۲۰۰ نفر استقبال کردند.

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود مطابق معمول طرفداران استقلال به کنار زمین می‌رفتند تا با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند. این مسئله باعث ناراحتی مجید صالح شد و این مربی از مسئولان زمین و تدارکات استقلال خواست افراد متفرقه را به بیرون هدایت کنند.

* همزمان با تمرین استقلال اعضای تیم ملی نوجوانان کشتی فرنگی و ووشو در پیست نزدیک چمن تمرین می‌کردند.

* مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو رفتارهای جالبی در تمرین امروز داشتند به طوری که سعی می‌کردند اصلا با هم روبرو نشوند. هنگامی که رحمتی مشغول دویدن دور زمین شد حسین ترابپور مربی دروازه‌بان‌های استقلال با وحید طالب‌لو کار کرد اما زمانی که تمرینات گروهی آغاز شد طالب‌لو درون دروازه قرار گرفت و مهدی رحمتی و ترابپور با یکدیگر کار کردند. این مسئله به قدری مشخص بود که هواداران استقلال در این زمینه با یکدیگر صحبت می‌کردند.

* مهدی رحمتی و فرزاد مجیدی دقایقی با پرویز مظلومی در گوشه‌ای از زمین صحبت کردند.

* اواسط تمرین پرویز مظلومی به میان هواداران استقلال آمد تا شنونده صحبت‌های آنها باشد. یکی از هواداران به سرمربی آبی‌پوشان گفت خواهش می‌کنم حواشی را از استقلال دور کن. هوادار دیگری از مظلومی در مورد آمدن سیدجلال حسینی سوال پرسید که سرمربی آبی‌پوشان تنها به این موضوع بسنده کرد و گفت انشاءالله ولی هنوز مشخص نیست.

* هواداران حاضر در تمرین آبی‌پوشان در خصوص وضعیت نقل و انتقالات استقلال، آمدن سید جلال حسینی و همچنین سقوط راه‌آهن به لیگ دسته اول با رای کمیته استیناف صحبت می‌کردند.

* محور اصلی آبی‌پوشان کار با توپ، فوتبال ترکیبی و مرور کارهای تاکتیکی بود.

* مهدی رحمتی، علیرضا رمضانی و محسن کریمی در ابتدا، تمرین اختصاصی انجام دادند.

* با تصمیم کادر فنی، تمرین آبی‌پوشان از فردا تا روز دوشنبه آینده پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار می‌شود. آبی‌پوشان صبح پنجشنبه تمرین خواهند کرد اما عصر پنجشنبه و روز جمعه را به استراحت می‌پردازند.

* استقلال روز سه‌شنبه هفته آینده برای برپایی اردوی ۱۰ روزه راهی کردان کرج خواهد شد.

منبع: تسنیم