تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۱۹:۲۸:۰۰
کد مطلب : 100928
خبری که رسانه های جهان را شگفت زده کرد

رفتار غیر اخلاقی دیوید کامرون با یک خوک! + عکس

در حالیکه رسانه های جهان همواره از فساد اخلاقی و مالی سران رژیم صهیونیستی اخبار و گزارش هایی منتشر می کنند، خبر روابط غیر اخلاقی نخست وزیر انگلیس با حیوانات در دوران دانشجویی همانند یک بمب خبری در بسیاری از رسانه های جهان صدا کرد.

  به نقل از پایگاه خبری “راشا تودی”، رابطه غیر اخلاقی نخست وزیر انگلیس در دوران دانشجویی با یک خوک مرده، شب گذشته به بمب خبری در شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

بنابر این گزارش، در مراسم معارفه دانشجویان دانشگاه آکسفورد در یکی از سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۸، دیوید کامرون دست به انجام یک رفتار غیر اخلاقی با یک خوک مرده می زند.
راشا تودی به نقل از دیلی میل افزود: یکی از اعضای باشگاه دانشجویان دانشگاه آکسفورد که  فعالیت پنهان انجام می داد، از این صحنه تصویر برداری کرده است.

” مایکل آشکرافت” عضو پارلمان انگلیس از حزب محافظه کار در کتابی با عنوان ” مرا دیو صدا بزن” به تشریح بیوگرافی از یک دانشجوی قدیمی این دانشگاه که رفتارهای غیرمجاز و اخلاقی انجام می داد به چاپ رسانده است. این کتاب به کمک ” ایزابل اوکشوت” روزنامه نگار انگلیسی انتشار یافته است.

بنابر این گزارش، عمل غیر اخلاقی نخست وزیر کنونی و دانشجوی سابق آکسفورد در مراسمی که به میزبانی ” پیرز گوستون” و باشگاه دانشجویی این دانشگاه برای تقدیر از ” شاه ادوارد دوم ” برگزار شده بود، اتفاق افتاده است.

دیوید کامرون در سال ۱۹۸۸ با اعضای باشگاه خصوصی آکسفورد
این گروه که هیو گرانت بازیگر سینما و بوریس جانسون شهردار جنجالی لندن نیز از اعضای آن هستند برای برگزاری مهمانی های فاسد، افراط جنسیتی و سرگرمی های غیر اخلاقی شناخته شده است.

کاربران رسانه های اجتماعی با انفجار هش تگ #piggate تمامی یکشنبه شب گذشته به تمسخر نخست وزیر انگلیس و محکوم این عمل غیر اخلاقی وی پرداختند.

یک کاربر با نشان دادن عکس قدیمی از دیوید کامرون با یک خوک، گفته بود “دقت کنید که او در این عکس حلقه در دستش نیست. کمی مشکوک است…”

کاربر دیگری گفته بود که در صورت برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی، دیوید کامرون در پایان می پرسد: خبرنگاران سئوال دیگری ندارند؟ و وقتی آنان اعلام آمادگی برای طرح سئوال می کنند نخست وزیر انگلیس تاکید می کند: درباره خوک نباشد. و همگی دست شان را پایین می اندازند.

دفتر نخست وزیری انگلیس در این باره تاکنون واکنش نشان نداده است.

منبع: میزان