تاریخ انتشار خبر: ۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۳:۳۸:۲۴
کد مطلب : 63087

رفتار وحشیانه زنان داعش با دختران سوری

گروهک زنان داعش در سوریه با گشت‌زنی در خیابان‌ها، زنان و دخترانی را که لباس شرعی مورد نظر داعش را نپوشیده باشند، مورد ضرب و شتم قرار داده و بعد از بازداشت به مکان نامعلومی منتقل می‌کند.

زنان پلیس داعشی، ۱۵ زن سوری ساکن شهر بوکمال را به اتهام نپوشیدن لباس شرعی داعش بازداشت کردند.

پلیس «حسبه» وابسته به داعش طی گشت‌زنی در شهر بوکمال واقع در دیر الزور سوریه، این ۱۵ زن را بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کرد.

زنان پلیس داعشی همچنین یک دختر جوان سوری را در منطقه بازار نوفوتیه به بهانه نپوشیدن لباس شرعی مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گفته شاهدان، گروهک حسبه چندی پیش نیز تعدادی دیگر از دختران جوان را به همین بهانه کتک زده و بعد از بازداشت به همراه چندین زن دیگر به مکان نامعلومی برده است.

در شهر موصل عراق نیز اقدامات مشابهی توسط عناصر داعش انجام میشود. گروهان زنان “خنساء” وابسته به داعش با گشت زدن در خیابان‌های موصل، زنانی را که نقاب ندارند بازداشت می‌کند.

داعش، زنان بازداشت شده را شلاق زده و مورد ضرب و شتم قرار داده و والدین آنها را فرامی‌خواند. گروهان زنان داعشی همچنین زنانی را که تنها و بدون محرم در خیایان باشند را نیز شلاق می‌زند.
در حالی‌که سران داعش با خرید و فروش زنان و کنیزان و با حکم جهاد نکاح به عیاشی و شهوت‌رانی مشغول هستند، مردم عراق و سوریه با چنین سختگیری‌های غیر اسلامی و وحشیانه مواجه از سوی این گروهک مواجه هستند.

منبع: جبهه جهانی مستضعفین