تاریخ انتشار خبر: ۷ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۹:۳۲:۱۱
کد مطلب : 19054

رقابت دانش‌آموزان ۳۹ منطقه خوزستان در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت

مسئول امور قرآنی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از رقابت دانش‌آموزان ۳۹ منطقه این استان در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت خبر داد.

خبرگزاری فارس: رقابت دانش‌آموزان ۳۹ منطقه خوزستان در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت

عصر آبادان – به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، جاسم حسینی‌زاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت استان خوزستان که با حضور خبرنگاران رسانه‌های گروهی و خبرگزاری‌ها در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری انجام شد اظهار کرد: دانش‌آموزان ۳۹ منطقه خوزستان در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت با هم رقابت می‌کنند.

وی افزود: دانش آموزان نخبه قرآنی منطقه یک به میزبانی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز در جشنواره قرآن، نماز و عترت با هم رقابت می‌کنند.

مسئول امور قرآنی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: دانش آموزان نخبه قرآنی منطقه یک شامل ایذه، بندر امام خمینی، خرمشهر، اروندکنار، شادگان، ادارات آموزش و پرورش نواحی ۴ گانه اهواز، بستان، سوسنگرد، حمیدیه و هویزه است.

وی بیان کرد: دانش‌آموزان نخبه قرآنی منطقه ۲ نیز به میزبانی اداره آموزش و پرورش شوش‌تر در جشنواره قرآن، نماز و عترت با هم رقابت می‌کنند که شامل شهرهای شوش، اندیمشک، شاوور، سردشت دزفول، الوارگرمسیری، مسجدسلیمان، اندیکا، دزفول، باوی، اداره آموزش و پرورش عشایر، گتوند و لالی است.

حسینی‌زاده خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان نخبه قرآنی منطقه ۳ نیز که شامل باغملک، صیدون، هفتکل، دهدز، ماهشهر، هندیجان، زیدون، آغاجاری، رامهرمز، بهبهان، رامشیر نیز به میزبانی اداره آموزش و پرورش آبادان با هم رقابت می‌کنند.

کار‌شناس مسئول امور قرآنی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: در هر منطقه ۷۵۰ دانش‌آموز پسر در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت شرکت می‌کنند.

وی گفت: همچنین در هر منطقه ۶۵۰ دانش آموز دختر از مقاطع مختلف تحصیلی در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت حضور می‌یابند و به رقابت می‌پردازند.

وی از حضور ۵۱ داور برای شرکت در در یازدهمین جشنواره قرآن، نماز و عترت خبر داد و افزود: برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره ۱۸ ساعت کارگاه آموزشی برای داوران این جشنواره برگزار کرده‌ایم.