تاریخ انتشار خبر: ۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۰:۲۷
کد مطلب : 25998

رقم آخرین قرارداد ناصرحجازی با استقلال

سایت ناصر حجازی پس از انتشار مبالغ دریافتی بازیکنان استقلال، طی یک حرکت جالب مبلغ دریافتی ناصرحجازی را منتشر کرد.

به گزارش عصر آبادان ، متن خبر در سایت حجازی به شرح زیر است:با انتشار رقم قراردادهای کادر فنی و بازیکنان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران , بیشتر از قبل پی به عشق و علاقه قلبی ناصر حجازی به تیم محبوبش بردیم , ناصر حجازی که همواره کمترین قرارداد را می بست و از بازیکنانی استفاده می کرد که به اصطلاح خرج زیادی برای باشگاه ایجاد نکنند .
ناصر حجازی که بیشترین دریافتی وی از استقلال به دوران ریاستش در کمیته فنی بازمیگشت , برابر با ۱۶۰ میلیون تومان بود . دورانی که حجازی برغم دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان , در تمرینات استقلال حاضر میشد و بر عملکرد تیم نظارت داشت که وجودش همچون سایه ای مانند پدر بالای سر مجموعه بزرگی بنام استقلال بود تا از بروز حاشیه هایی که همواره در دوران سرمربیگری وی توسط “مافیای سایه ” ایجاد میشد , جلوگیری نماید .
علی فتح اله زاده و پرویز مظلومی بهترین شاهد بر چنین ادعایی هستند . حجازی حتی در روزهای آخر حیاتش که از چهل میلیون تومان مانده قرارداد خود نیاز به ۱۰ میلیون تومان داشت , بدلیل مشکلات مالی استقلال و شرایط مدیر عامل در مواجه با بی پولی در قبال بازیکنان , رویش نمیشد که مستقیم رقم درخواستی خود رابه مدیرعامل اعلام کند و این مبلغ را بواسطه رفیعی از علی فتح اله زاده دریافت کرد . حجازی پس از فوتش نیز از استقلال طلبکار بود که بعدها توسط فتح اله زاده به خانواده حجازی پرداخت شد .