تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۶:۲۱
کد مطلب : 78310
وزیر اطلاعات در دیدار صمیمی با مردم حمیدیه:

رمز موفقیت سربازان گمنام امام زمان(عج) همکاری مردم است

حجت الاسلام و المسلمین علوی وزیر اطلاعات که برای حضور در زیارتگاه های دفاع مقدس به خوزستان سفر کرده است ظهر امروز دیداری صمیمی با مردم شهر حمیدیه داشت.

حجت الاسلام و المسلمین علوی وزیر اطلاعات که برای حضور در زیارتگاه های دفاع مقدس به خوزستان سفر کرده است ظهر امروز دیداری صمیمی با مردم  شهر حمیدیه داشت.
وزیر اطلاعات که از نزدیک با عشایر و مسئولین این شهرستان دیدار کرده بود سلام گرم دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان را به مردم حمیدیه ابلاغ کرد.
وی با تمجید از مجاهدت های مردم این شهر در هشت سال دفاع مقدس گفت:حمیدیه دژ تسخیر ناپذیر دوران هشت سال دفاع مقدس بود.دکتر علوی ضمن تاکید بر اعتقاد قوی مردم این  منطقه گفت:درروزهای ابتدای جنگ مردم شریف و ولایتمدار حمیدیه در کنار رزمندگان اسلام در حالی که در مقابل سربازان  بعث قرار گرفته بودند اسلام را بر قومیت ترجیح دادند و جانانه از سقوط حمیدیه و اهواز جلوگیری کردند و مجموعاً ۱۲۰۰۰ شهید را تقدیم انقلاب نمودند .

وزیر اطلاعات با اشاره به مشکل بیکاری در کشور و خصوصا خوزستان اظهار کرد:امید می رود با برنامه ریزی دقیق بتوان این مشکل را حل کرد .
دکتر علوی همچنین  تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات را مورد اشاره قرار داد و گفت: رمز موفقیت این خدمتگزاران  همکاری مردم مسلمان ایران با این نهاد مقدس است .
لازم بذکر است این مراسم با حضور ریش سفیدان ، سادات ، روحانیت ، مسئولین حمیدیه، نیروهای نظامی و انتظامی در حسینیه حضرت زینب (س)  این شهربرگزار شد.
رهیاب،