تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۴:۲۴
کد مطلب : 39167
پس از 100 روز از ربایش

رهایی قهرمان شمشیرباز از چنگال آدم‌ربایان+عکس

قهرمان شمشیربازی که از دهم اردیبهشت‌ ماه امسال از سوی اشرار دزدیده شده بود، شب گذشته آزاد شد.

به گزارش عصر آبادان  به نقل از ایسنا،  روز دهم اردیبهشت‌ماه در حالی که حامد صداقتی قهرمان شمشیربازی به همراه دو تن از دوستانش به نام‌های محمدعلی غفاری و مهدی حسینی در حال حرکت در مسیر جاده خاش بود، از سوی افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفت و یکی از دوستانش به نام محمدعلی غفاری کشته شد.

حدود یک ماه و نیم در بی‌خبری کامل از این افراد سپری شد، در حالی که در این مدت اشرار در قبال آزادی آنان در تماس با خانواده این افراد درخواست ۵/۵ میلیون دلار وجه نقد را کردند.

همزمان از سوی آدم ربایان فیلم ویدیویی از دو فرد ربوده شده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که پس از آن ماموران مشغول رسیدگی به این موضوع شدند تا اینکه چند روز پیش آدم‌ربایان با خانواده حامد صداقتی تماس گرفته و درخواست کردند تا چهار میلیون دلار معادل ۱۲ میلیارد تومان را به حساب آنان واریز کنند.

پس از درخواست آدم ربایان، ماموران موفق به ردیابی محل اختفای این افراد شده و در ۱۰ کیلومتری محل حادثه و در کوه‌های خاش این افراد را دستگیر کردند.

علی اوسط هاشمی ، استاندار سیستان و بلوچستان نیز با تایید این خبر در صفحه فیسبوکش از آزادی این قهرمان شمشیربازی به کمک عوامل اطلاعات ، ریش‌سفیدان و معتمدان خبر داد.

سردار حسین رحیمی ، رییس پلیس استان سیستان و بلوچستان نیز با بیان اینکه دو فرد ربوده شده سالم هستند، گفت: چهار نفر نیز در این رابطه از سوی عوامل اطلاعات دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه گروگان‌ها و گروگانگیران هم اکنون در اختیار عوامل اطلاعات هستند، اضافه کرد:‌ گروگان‌ها به خانواده‌هایشان تحویل داده خواهند شد وچهار آدم ربا نیز پس از انجام تحقیقات در اختیار ماموران پلیس اگاهی قرار خواهند گرفت.

آزادی شمشیریاز ربوده شده

آزادی شمشیریاز ربوده شده

آزادی شمشیریاز ربوده شده