تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۵:۵۳
کد مطلب : 28961
امام جمعه موقت اهواز :

رهبری می فرماید به مذاکرات خوشبین نیستم آن وقت رئیس جمهور می گوید خوشبین هستم!

آرم های ایران نباید آرم های شاهنشاهی باشد و این نماد منحوس شیر و خورشید باید از ادارات برداشته شود» اظهار داشت: فردی غافل از مسؤولان، دلش برای این نماد شیر و خورشید تنگ شده و باید پرسید که اکنون همه مسائل اقتصادی و معیشتی مردم حل شده و تنها نماد شیر و خورشید مانده که آن را برگردانند.

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز حجت الاسلام والمسلمین میر احمدرضا حاجتی، در خطبه های نماز جمعه اهواز، بصیرت را نیاز مردم و مسؤولان در برهه حساس کنونی دانست و گفت: خدا نکند انسان به جایی برسد که حرف هایش دشمن شاد کن باشد باید چشم ها را باز کرد باید بینا شد دشمن نقطه قوت ما را پیدا کرده است باید در مسیری حرکت کنیم که حضرت امام به ما نشان داد

وی به سخنان امام خمینی(ره) مبنی بر این که «آرم های ایران نباید آرم های شاهنشاهی باشد و این نماد منحوس شیر و خورشید باید از ادارات برداشته شود» اظهار داشت: فردی غافل از مسؤولان، دلش برای این نماد شیر و خورشید تنگ شده و باید پرسید که اکنون همه مسائل اقتصادی و معیشتی مردم حل شده و تنها  نماد شیر و خورشید مانده که آن را برگردانند.

امام جمعه موقت اهواز با بیان این که امام خمینی(ره) گفته بود تا زمانی که مغز های انگلی وجود دارد استعمار نیز وجود دارد تصریح کرد: مسؤولان باید در مسیر ولایت و نظام اسلامی حرکت کنند.

وی گفت: مغزهای انگلی همان مغزهای استعمار زده و دشمن دوست هستند و سخنان برخی از دولت‎مردان بوی غرب زدگی و دشمن شادی می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی با بیان این که در طول دو سه هفته اخیر فلان مسئول  گفته است که ملت ایران نه ارشاد می خواهد و نه گشت ارشاد اظهار داشت: این حرف مخالف آیات صریح قرآن است و کسانی که مدعی آن هستند باید بدانند که امر به معروف از فروع دین است.

وی با انتقاد از سخنان برخی مبنی بر عدم نیاز به ممیزی کتاب اظهار داشت: نبود ممیزی کتاب سبب انحراف جوانان می شود و این انحراف با آرمان های نظام اسلامی در تضاد است این همه شهید دادیم تا در این کشور دین و قرآن باقی بماند در سنگرها ماندند تا امروزشما اعلام کنیدممیزی لازم نیست تا هر اراجیفی به چاپ برسد؟

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی در انتقاد به اظهارات رئیس جمهور در باب مذاکره با امریکا و غرب اظهار داشت:در حالیکه حضرت آقا به صراحت فرمود من به مذاکره با آمریکا و اروپا خوشبین نیستم اما اقای رئیس جمهور در جواب خبرنگار می گوید من به مذاکرات خوشبین هستم. ملت آگاه است فرق بین این حرفها با رهنمودهای مقام معظم رهبری را متوجه می شود و شما را نفی می کند ما شناسنامه دار هستیم که این حرفها را می زنیم بی سواد هم نیستیم.