تاریخ انتشار خبر: ۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۹:۵۲:۴۰
کد مطلب : 82456
امام جمعه موقت اهواز:

رهبر انقلاب و مردم در توافق هسته ای شفافیت می خواهند/رئیس جمهور و مسئولان از انتقادات استقبال کنند

حجت الاسلام سیدابوالحسن حسن زاده اظهار داشت:رهبر انقلاب و مردم در توافق نامه شفافیت می خواهند طرف مقابل اهل منطق و استدلال نیست بر خلاف ایرانی ها مرتب حرف خود را عوض می کنند.

حجت الاسلام سیدابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در خطبه های این هفته اهواز در مصلای امام خمینی با اشاره به سالروز شوراها در ۹ اردیبهشت اظهار داشت:در اهواز ما تجربه موفقی از شورا نداشته ایم اما از شورای کنونی انتظار داریم تمام دغدغه ونگرانی خود را صرف عمران و آبادی شهر کنند.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به سال همدلی و همزبانی دولت و ملت عنوان داشت:آرزوی آمریکا ایجاد تفرقه در کشور است از اول هم بر ایجاد صف بندی بین دولت و مردم تلاش کرده است.
وی اضافه کرد:رئیس جمهور و مسئولان از انتقادات استقبال کنند نباید باب انتقاد بسته شود انتقاد به معنای مخالفت با دولت نیست این نکته را رهبر انقلاب بارها متذکر شده است.
حسن زاده در مورد تجاوز عربستان به یمن تصریح کرد:این روزها شاهد درندگی رژیم آل سعود هستیم که بلای جان مردم  منطقه شده است جز تفرقه افکنی و جنایت از آل سعود چیزی نمی بینیم.
وی ادامه داد:آل سعود مگر به اسرائیل حمله کرده است که اینگونه افتخار می کنند؟هواپیماهای جنگی خود برای کشتن مردم بی دفاع یمن فرستادید و فقط ۱۵۰ کودک بی گناه را کشتید.
حجت الاسلام سیدابوالحسن حسن زاده در خصوص مذاکرات هسته ای تاکید کرد:رهبر انقلاب و مردم در توافق نامه شفافیت می خواهند طرف مقابل اهل منطق و استدلال نیست بر خلاف ایرانی ها مرتب حرف خود را عوض می کنند.
وی ادامه داد:خطوط قرمز باید در مذاکرات حفظ شود در مداکره یک جاهایی باید کوتاه آمد ولی از خطوط قرمزی که رهبر انقلاب ترسیم کرده اند نباید کوتاه آمد.