تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۸:۳۴
کد مطلب : 57941

روحانی و ابتکار به‌دنبال کشف علت سرطان!

رئیس جمهور روحانی اخیراً به چندتن از مسئولان زیردست خود دستور داده است تا گزارشی را درباره آسیب‌های احتمالی پارازیت‌ها تهیه کنند.

رئیس جمهور روحانی اخیراً به چندتن از مسئولان زیردست خود دستور داده است تا گزارشی را درباره آسیب‌های احتمالی پارازیت‌ها تهیه کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آقای محمود واعظی وزیر ارتباطات این خبر را بیان کرده و گفته است:‌ گزارشی در این زمینه به رئیس‌جمهور تقدیم شده و نتیجه آن به زودی اعلام خواهد شد.

*علنی شدن دستور رئیس جمهور درباره بحث قدیمی پارازیت‌ها در مقطعی صورت گرفته است که چند روزی بیشتر از درگذشت یک خواننده بر اثر ابتلا به بیماری سرطان نمی‌گذرد.

درگذشتی که همچون درگذشت خواهر آقای داریوش مهرجویی، از سوی عده‌ای به مفاهیم سیاسی‌شده‌ای مثل «آلودگی هوا» و «پارازیت»! ربط داده شد.

مثلاً پس از درگذشت خواننده مذکور، آقای جواد اطاعت از فعالان اصلاح‌طلب در نشستی با اشاره تلویحی به همین درگذشت گفته بود:‌«ما باید در مورد سرطان و موضوعات مرتبط با مردم با یکدیگر صحبت کنیم تا به اهمیت آن پی ببریم»!

مسئله «پارازیت‌ها» بصورت مشخص نیز پس از درگذشت خواننده مذکور، در گوشه و کنار برخی رسانه‌ها مورد اشاره قرار گرفت.

گفتنی است پس از درگذشت خواهر آقای مهرجویی و صحبت‌های این کارگردان سینما مبنی بر اینکه خواهرش به دلیل آلودگی هوا مبتلا به سرطان شده است! سناریوی واکنش مقامات دولت یازدهم تکرار شده بود و خانم معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست بلافاصله نامه‌ای را با محتوای تأکید بر تلاش برای پاک‌کردن هوا برای آقای مهرجویی فرستاد.

یادآور می‌شود، علت بیماری سرطان همچنان ناشناخته است.

همچنین هیچ گزارش علمی مبنی بر اینکه پارازیت‌ها اثرات سوء داشته باشند نیز وجود ندارد.

منبع: فارس