تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۲:۵۴
کد مطلب : 85286
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان:

روز بزرگی را رقم خواهیم زد/ غیرممکن‌های زیادی را ممکن کردیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان پیش از دیدار حساس این تیم با دانشگاه آزاد گفت: روزهای بزرگی را رقم زدیم و پیروزی در بازی فردا دور از دسترس نیست.

هماد سامری ، در خصوص دیدار حساس فردای تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با دانشگاه آزاد تهران، اظهار کرد: بازی بسیار خوب و تماشاگرپسندی در مقابل دانشگاه در پیش داریم.

وی ادامه داد: هر دو تیم با انگیزه‌های فراوان پای به این میدان خواهند گذاشت، دانشگاه برای حفظ صدرنشینی و ما نیز برای کسب سهمیه و صعود به مرحله بعد خواهیم جنگید و این به خودی خود حساسیت این دیدار را بالا خواهد برد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: با تمام احترامی که برای تیم دانشگاه قائل هستیم، اما در روزی به این تیم برخورد کردیم که محکوم به برد هستیم و چاره‌ای جز شکست این تیم نداریم.

سامری افزود: پس از پایان نیم فصل نشان دادیم که غیرممکن‌ها را تبدیل به ممکن کردیم و روزهای بزرگی را برای بسکتبال آبادان به ارمغان آوردیم و امیدوارم فردا نیز یکی از روزهای بزرگ برای تیم پالایش نفت آبادان و علاقه‌مندان به این تیم باشد.

وی در خصوص محرومیت انضباطی عماد سلمانی بازیکن این تیم ابراز کرد: با نظر کمیته انضباطی باشگاه این بازیکن به تمرینات بازگشت و فردا نیز به همراه تیم حضور خواهد داشت.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تاکید کرد: عماد سلمانی بازیکنی است که در طول فصل کمک شایانی به تیم کرد و با تعصب مثال زدنی خود در خدمت تیم بود و از اخلاق خوبی نیز برخوردار است.

سامری اضافه کرد: سلمانی از نظر فنی نیز سطح بالایی را در فصل جاری از خود به نمایش گذاشت و نزد اعضای تیم و هواداران محبوبیت خاصی دارد، اما ورزش حرفه‌ای ایجاد می‌کند که در برخی مواقع و موارد خاص تصمیمات جدی اتخاذ شود و مشکل انضباطی این بازیکن نیز از این قاعده مستثنی نبود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان حساسیت بازی فردا را درک کردند و مطمئن هستیم فردا یک بازی فوق‌العاده را از تیم پالایش نفت شاهد خواهیم بود.