تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۷:۱۵
کد مطلب : 63615

رونمایی از تلویزیون‌ خم شدنی/تصاویر

پس از پایان طراحی آزمایشی تلویزیون‌های خم شدنی توسط برخی شرکت‌های بزرگ فناوری قرار است اولین نمونه‌های آنها در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۵ عرضه شود.

فارس: ال جی همچنین اولین نمایشگر با نسبت نمایش تصویر ۲۱ به ۹ را در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد. این نمایشگر مجهز به فناوری فری سینک شرکت ای ام دی خواهد بود. این فناوری پخش نرم و روان تصاویر پرتحرک را در زمان اجرای بازی های ویدیویی تضمین خواهد کرد. به عنوان مثال در زمان اجرای بازی های ویدیویی مسابقه ای یا اکشن این فناوری جلوی پره پره شدن تصاویر یا نمایش آنها به شیوه ای مقطع و همراه با وقفه را می‌گیرد.

نمایشگر یاد شده با عنوان ۳۴UM67 برای بهبود نمایش بخش های تاریک تصویر هم دارای امکانات ویژه‌ای است و در صورت فعال شدن حالت Dynamic Active Sync بر روی آن تاخیر و پرش در نمایش تصاویر به حداقل می‌رسد.

البته بهره مندی از این امکانات بستگی به پشتیبانی بازی در حال اجرا از نسبت نمایش ۲۱ به ۹ دارد. بازی هایی مانند Battlefield 4  و  World of Warcraft از قابلیت یاد شده برخوردارند.

نمایشگر یاد شده ۳۴ اینچی است و دقت آن ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ است. زاویه نمایش نمایشگر یاد شده هم ۱۷۸ درجه است و برای طراحان، عکاسان و تدوین گران حرفه ای به خوبی قابل استفاده است.

نمایشگر خم شدنی ال جی هم ۳۴UC87M نام دارد که برای استفاده های عمومی طراحی شده، اما هنوز هیچ جزییاتی در مورد آن افشا نشده است.

آخرین دستاورد ال جی هم نمایشگر سینمای دیجیتال با دقت ۴K موسوم به ۳۱MU97‌است که از دقت ۴۰۹۶ در ۲۱۶۰ برخوردار است که از نمایشگرهای Ultra HD با دقت ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ هم دقیق تر است.