تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۸:۰۹
کد مطلب : 49029

رونمایی از لامبورگینی آستریون+تصاویر

شرکت لامبورگینی ایتالیا در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۴ مدل جدیدی از تولیدات خود را به بازار عرضه کرده است که این مدل با پیشران هیبریدی بسیار قدرتمند خود توانسته است نگاه های بسیاری را به خود جلب کند.

 طراحی لامبورگینی آستریون به گونه ای است که شباهت محسوسی به لامبورگینی های GT دهه ۱۹۷۰ میلادی دارد. از سوی دیگر و یکی از نکات بسیار جذاب این مدل از لامبورگینی، استفاده از پیشران ترکیبی هیبریدی در این خودرو است که می تواند بدون استفاده از موتور خود و تنها با نیروی برق تا ۳۱ مایل و با سرعت حداکثر ۷۸ مایل در ساعت حرکت کند.

این خودرو دارای موتور ۱۰ سیلندر ۵.۲ لیتری است که این موتور توان تولید ۶۰۲ اسب بخار قدرت را دارد از سوی دیگر موتورهای الکتریکی موجود در این خودرو توان تولید ۲۹۵ اسب بخار قدرت در چرخ های این خودرو را دارند که مجموع توان آن را به ۹۰۰ اسب بخار می رساند.

رونمایی از لامبورگینی آستریون+تصاویر

بیشینه سرعت لامبورگینی آستریون ۳۲۰ کیلومتر در ساعت بوده و این خودرو شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر معادل ۳ ثانیه دارد. لامبورگینی آستریون از نظر طراحی یکی از زیباترین خودرو های معرفی شده در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۴ محسوب می شود و با مشخصات فنی قابل توجه خود توانسته است بسیاری از دوستداران خودرو را مجذوب خود کند.

رونمایی از لامبورگینی آستریون+تصاویر

منبع: بهار