تاریخ انتشار خبر: ۹ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۳:۰۵
کد مطلب : 36912

رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس +تصاویر

پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده در حالی امروز رونمایی شد که علیرضا رحیمی مدیرعامل سرخپوشان در این مراسم حضور نداشت؛ مراسمی که با ناراحتی تعدادی از پیشکسوتان باشگاه هم همراه بود.

پیراهن پرسپولیس رونمایی شد +تصاویر مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده از ساعت ۱۵:۱۵ امروز پنجشنبه در هتل آزادی و با حضور جمعی از پیشکسوتان باشگاه و هنرمندان آغاز شد. حضور هنرمندانی از جمله بهنوش بختیاری، لاله اسکندری، اکبر عبدی و … و حضور تعدادی از آنها روی سن و سخنرانی برای حاضران باعث شد تا بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس از جمله حمید جاسمیان معترض شوند و مراسم را ترک کنند. به گفته جاسمیان، احترام پیشکسوتان و بازیکنان در این مراسم حفظ نشده و آنها باید روی سن سخنرانی می‌کردند.
از دیگر نکات این مراسم قربانی کردن شش گوسفند جلوی پای افرادی بود که به مراسم دعوت شده بودند!

همچنین علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که این روزها خبر اختلافاتش با اعضای هیات مدیره در رسانه‌ها منتشر شده است، در مراسم حضور نداشت. غیبت رحیمی شائبات زیادی از جمله قطع همکاری احتمالی او با باشگاه پرسپولیس را در روزهای آینده ایجاد کرده است. البته به جز پورکاظمی، سایر اعضای هیات مدیره هم در این مراسم غایب بودند!

برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید
منبع: مهر
رئیس فوریت‌های پزشکی رامهرمز خبر داد
تصادف خونین در رامهرمز/۴ کشته و ۵ مصدوم در تصادف دو خودرو

رئیس فوریت‌های پزشکی رامهرمز گفت: بر اثر برخورد دو خودرو در محور رامهرمز ـ بهبهان، چهار نفر کشته و پنج نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

خبرگزاری فارس: تصادف خونین در رامهرمز/4 کشته و 5 مصدوم در تصادف دو خودرو

حسین رستمی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار با بیان اینکه بر اثر برخورد دو دستگاه خودروسواری در کیلومتر ۴۰ محور رامهرمز به بهبهان ۹ نفر کشته و مصدوم شدند، اظهار داشت: این تصادف ما بین دو دستگاه پژوی ۴۰۵ در کیلومتر ۴۰ محور رامهرمز به بهبهان روبروی روستای کهله‌یک روی داد.

رئیس فوریت‌های پزشکی رامهرمز ادامه داد: در این تصادف متأسفانه چهار نفر فوت کردند و پنج نفر نیز مصدوم شدند که با مصدومان چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس فوریت‌های پزشکی رامهرمز به بیمارستان امام این شهرستان منتقل شدند.

رستمی در پایان عنوان کرد: یک جوان ۱۷ ساله نیز به نام مهدی رکاب‌دار در دریاچه سد زیرزرد رامهرمز بر اثر غرق‌شدگی فوت کرد که با یک دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امام رامهرمز منتقل شد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930509000548#sthash.5oUyUwA1.dpuf