تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۴:۵۳
کد مطلب : 60667
اتفاق نظر کارشناسان بر ضعف کفاشیان

رییس خنده‌رو، یک ملت را از ته دل بخنداند

فدراسیون فوتبال و در راس آن کفاشیان در مدت اخیر نتوانستند نمره قبولی بگیرند. کارشناسان فوتبالی به اتفاق بر این نظرند که کابینه ای که فوتبال را اداره می کند بسیار ضعیف است و باید در راس آن تغییراتی انجام شود.

 با نزدیک شدن به رقابت های جام ملت های آسیا تیم های حاضر در این جام با کمک و حمایت های همه جانبه فدراسیون فوتبال کشورشان سخت در تلاش هستند تا خود را برای حضور پر قدرت در جام ملت های آسیا  و کسب نتیجه مناسب آماده سازند اما در ایران علی رغم تلاش بازیکنان و کادر فنی انتظار حمایت همه جانبه فدراسیون از تیم ملی تنها به یک شوخی و انتظاری مسخره شباهت یافته است فدراسیونی که در راس آن رئیس همیشه خندانی نشسته که (بخوانید چنبره زده) حضورش در راس کار جز ناکامی در جام جهانی و دیگر رقابت های ملی و ضعف فوتبال پایه و مشکلات کلان باشگاهی و اختلافات گسترده و… برای فوتبال چیزی نداشت.

انگار کفاشیان از کارنامه ضعیفی که از خود برجای گذاشته رضایت کامل دارد و قصد ندارد دست از سر این فوتبال بردارد تا شاید افراد دیگری بتوانند این کشتی به گل نشسته را نجات دهند. وی در گفتگویی که طی روزهای گذشته در برنامه ورزش و مردم داشته اینطور درباره ادامه حضورش می گوید که: “اگر تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا موفق نشود من می‌مانم چون باید سریع پس از جام ملت‌ها برای جام جهانی برنامه‌ریزی کنیم بعد از آن اگر مجمع کار من را پسندید ۴ سال دیگر می‌مانم. من می‌مانم تا برای مسابقات بعدی برنامه‌ریزی کنم. در انتخابات گذشته هم برخی اعضا گول خوردند و به من رای دادند!” آیا در فوتبال ایران قحط الرجال هست که کفاشیان برای جام جهانی بعدی هم از الان نقشه کشیده است ؟ اگر چنین هست باید آرزوی صعود و درخشش در جام جهانی بعدی را از حالا بر باد رفته بدانیم!

فدراسیون فوتبال و در راس آن کفاشیان در مدت اخیر نتوانستند نمره قبولی بگیرند. کارشناسان فوتبالی به اتفاق بر این نظرند که کابینه ای که فوتبال را اداره می کند بسیار ضعیف است و باید در راس آن تغییراتی انجام شود. اگر کفاشیان و دوستانش فقط نصف زحماتی که کی روش برای تیم ملی فوتبال ایران کشید برای موفقیت تیم ملی تلاش می کردند شاید شاهد موفیقت تیم ملی در بسیاری از مسابقات و حتی صعود به دور دوم جام جهانی بودیم. باتوجه به اظهاراتی کفاشیان در این برنامه تلویزیونی داشته باید به این رئیس خندان گوشزد کنیم که آقای کفاشیان مردم ایران دیگر علاقه ای به حضور شما در فدراسیون فوتبال ندارند و شما اگر وقت گذاشته و بین مردم بروید حتما این موضوع را به خوبی لمس خواهید کرد!مردم دوست دارند یک رییس فدراسیون مقتدر در راس کار قرار بگیرد تا بتواند پشتوانه محکمی برای سرمربی تیم و ملی پوشان باشد.چندی دیگر رقابت های جام ملتهای اسیا آغاز می شود و شما به جای حمایت قاطع از کارلوس کی روش ابتدا به فکر تعویض مربی بودید و حال خواسته های کی روش را به صورت گلچین اجرا می کنید .آقای کفاشیان شما باید از کارلوس کی روش و بازیکنان و همه مردم ایران عذرخواهی کنید.فوتبال ایران نمی خواهد مربی صاحب سبکی مثل کی روش را از دست بدهد بلکه نیاز به رییس فدراسیونی دارد که قدر این مربی بزرگ را بداند و به خوبی از تجربیاتش استفاده کند.آقای کفاشیان با رفتنت دل یک ملت را شاد کن تا فوتبال ایران بعد از مدتها رنگ آرامش را ببینید. آقای کفاشیان دوران ریاست شما در فدراسیون فوتبال یکی از تلخ ترین دوران فوتبال ایران است. امیدوار هستیم که این دوران هر چه زودتر تمام شود و یک رئیس فدراسیون مستقل و قدرتمند که استقلال رای دارد بر مسند فدراسیون فوتبال بنشیند و فوتبال ایران را به سوی موفقیت رهنمون سازد.

منبع: چمران نیوز