تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۱۷
کد مطلب : 26274
بسته ویژه خبری :

زد و خورد شدید مسئولین شهری برای انتخاب شهردار/پاداش ۴۰میلیونی هدیه مدیر به آقای معاون/ماجرای هزاران متر زمین بدون سند در کلانشهر اهواز

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

به گزارش رهیاب نیوز،این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

 

*شنیده شده مسئول یکی از ارگان های شهری آبادان به معاون مالی خود پاداش جالب توجهی اختصاص داد.بنا به اظهار مطلعین ، وی مبلغی حدود ۴۰ میلیون تومان پاداش برای معاونش در نظر گرفت.این در حالی است که گفته می شود برخی از پرسنل همین ارگان ، حقوق چند ماهه خود را تاکنون دریافت نکرده اند و معلوم نیست آقای معاون چه گلی بر سر آبادان زده اند که مستحق دریافت چنین مبلغ هنگفتی شده اند.

 

*برخی از اعضای شورای شهر اهواز در گفت و گو با رهیاب خبر بکارگیری همسر یکی از اعضاء را در معاونت فرهنگی-اجتماعی شهرداری به عنوان مشاور با حقوق بالای دومیلیون تومان را تائید کرده اند همچنین برخی شنیده ها حاکی این این نماینده فوق که در طیف مخالفان شهردار بوده است این روزها به موافقان وی پیوسته است

 

*شنیده شده عدم انتخاب شهردار در یکی از شهرستان های استان این روزها موجب درگیری مسئولین شهرستان شده است به نحوی که حتی برخی اخبار از درگیری فیزیکی  وزدو خوردشدید تعدادی از مسئولین خبر می دهند که موجب تاسف مردم این شهرستان شده است.

 

*برخی اخبار از امضاء ۱۷نماینده برای جابجایی یکی از مدیران صنعتی استان و حضور یک خوزستانی به جای وی حکایت دارد گفته می شود نمایندگان استان مدتی است پیگیری زیادی جهت جابجایی در این شرکت مهم صنعتی داشته اند.

 

*شنیده شده یکی از سازمان های استانی طی روزهای گذشته اقدام به معدوم سازی ۱۲۰تن برنج در منطقه باغ رضوان نموده است هنوز از دلیل معدوم کردن این حجم وسیع برنج ها اطلاعی در دست نیست و توضیحی از طرف دستگاه مربوطه ارائه نشده است.

 

*گفته می شود هزاران متر زمین در اهواز وجود دارد که مالکیت آن ها هنوز در هاله ای از ابهام است و از دوران شهردار قبلی شهرداری اقداماتی را برای ثبت مالکیت آن ها انجام داده است که در این روند فراز و نشیب هایی وجود داشته است از جمله اینکه یکی از دستگاه های مرتبط خواستار همکاری شهرداری برای حل برخی از مشکلات خود در قبال انجام این کار شده است.