تاریخ انتشار خبر: ۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۷:۰۱
کد مطلب : 70013
سایت الحوار؛

زنده به گور کردن دختران، به سبک ملک عبدالله + عکس

این چهار دختر پادشاه اسبق عربستان، سحر، مَها، هلا و جواهر نام دارند که پیام تصویری خود را با استفاده از برنامه اسکایپ از طریق یک شبکه تلویزیونی انگلیسی ارسال کرده بودند.

 به نقل از  سایت تونسی “الحوار”، چندی پیش، چهار دختر زندانی «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه درگذشته عربستان با ارسال پیامی تصویری، به بیان درد و رنج خود پرداختند.

 

 

بر پایه این گزارش، این چهار دختر پادشاه اسبق عربستان، سحر، مَها، هلا و جواهر نام دارند که پیام تصویری خود را با استفاده از برنامه اسکایپ از طریق یک شبکه تلویزیونی انگلیسی ارسال کرده بودند. این دختران پادشاه از ۱۳سال پیش تاکنون در حصر خانگی به سر می برند.

 

 

“عنود الفائز” همسرسابق ملک عبدالله پادشاه اسبق عربستان و مادر این چهار دختر که تابعیت اردنی دارد، پس از متارکه در سال ۲۰۰۳ میلادی به عنوان پناهنده سیاسی راهی لندن می شود.

 

 

همسر سابق ملک عبدالله از زنده به گور کردن دختران خود با روش مدرن عربستانی ها می گوید. عنود الفائز در تماس اخیر تلفنی با شبکه الحوار تونس گفت: “ملک عبدالله بن عبدالعزیز از حدود ۱۳پیش تاکنون، این چهار دختر را با محرومیت از دریافت شناسنامه، در حصر خانگی قرار داده است. آنها در روز فقط یک وعده غذایی می خورند و در هوای گرم عربستان از وسایل خنک کننده محروم هستند. او با ازدواج دخترانم موافقت نمی کند و از هرگونه سفر خارجی، آنها را محروم کرده است.”

 

 

 

۱۳سال پیش؛ آخرین دیدار عنود الفائز با دخترانش