تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۵:۳۰:۱۴
کد مطلب : 85808
به بهانه ازدواج موقت؛

زن جوان، طعمه ای هوس آلود برای اخاذی

اعضای باندی که با طعمه قراردادن یک زن به بهانه ازدواج موقت افراد را داخل منزلی می‌کشاندند و از آنها اخاذی می‌کردند، دستگیر شدند.

 

به نقل از شرق، اعضای باندی که با طعمه قراردادن یک زن به بهانه ازدواج موقت افراد را داخل منزلی می‌کشاندند و از آنها اخاذی می‌کردند، دستگیر شدند.

 

سرهنگ «منصور خدادادی»، رئیس‌پلیس آگاهی غرب استان تهران، با اعلام این خبر گفت: فردی به پلیس آگاهی مراجعه و بیان کرد چندروز پیش با زنی که خود را مطلقه معرفی کرده بود، آشنا شد و برای آشنایی بیشتر با انگیزه ازدواج موقت با وی به منزلش رفت، اما پس از ورود به منزل بلافاصله دو مرد وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند، از او فیلم‌برداری کردند و اموالش را به سرقت بردند.

 

سرهنگ خدادادی افزود: ضاربان با تهدید شاکی در قبال عدم انتشار فیلم در فضای مجازی و پس‌دادن مدارکش مبلغ ٣٠ میلیون تومان پول نقد درخواست کردند.

این مقام انتظامی گفت: با استفاده از اقدامات فنی و پلیسی و بررسی دوربین مداربسته محیط اطراف محل وقوع جرم درنهایت سارقان شناسایی شدند و در قرار صوری برای دریافت مبلغ درخواستی دستگیر شدند. رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در ادامه گفت: زن متهم اعتراف کرد به‌دلیل فقر شدید مالی و اعتیاد شدید به موادمخدر با همدستی برادر و همسر خود از قبل اقدام به اخاذی کرد.