تاریخ انتشار خبر: ۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۴:۴۶
کد مطلب : 51687

ساخت بزرگترین «بیمارستان زیرزمینی» در جهان

بیم رژیم صهیونیستی از موشک‌های حزب‌الله باعث شده است این رژیم ساخت بزرگترین «بیمارستان زیرزمینی» در جهان در مرز با لبنان را شروع کند.

به نقل از فارس، از زمانی که «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از شمال تا جنوب آن از جمله نیروگاه هسته‌ای «دیمونا» در تیررس موشک‌های مقاومت است، این رژیم خود را برای رویارویی احتمالی آینده آماده می‌کند.
بنا بر گزارش «رای الیوم»، علیرغم زبان تهدیدی که این روزها مقامات اسرائیلی علیه لبنان به کار گرفته‌اند، به تازگی فاش شده که رژیم صهیونیستی قصد دارد برای آمادگی در جنگ احتمالی آینده با حزب‌الله بزرگترین بیمارستان زیرزمینی و حفاظت شده را در مرز با لبنان بسازد. این بیمارستان قرار است در مساحتی به وسعت ۲۰۰۰۰ متر مربع بنا شود و سنگ بنای آن درعملیاتی ۳۶ ساعتی پی ریزی شده است.

در همین راستا بیمارستان «رمبام» حیفا در سایت خود نوشت : به دلیل خسارت‌هایی که اسرائیل در جنگ‌های قبلی دیده، اقدام به ساخت این بیمارستان زیرزمینی کرده است و در خلال ۴۸ ساعت می‌توان بیمارستان یادشده را به یک بیمارستان جنگی تبدیل کرد و ظرفیت بیش از ۲۰۰۰ تخت را دارد. بیمارستان «نهاریا» در جنگ دوم این رژیم علیه لبنان (۲۰۰۶)، مورد هدف موشک‌های مقاومت قرار گرفت و آسیب‌هایی دید.

علاوه بر این رژیم صهیونیستی در حال تجهیز بیمارستان الجلیل نیز هست و فرم‌هایی در بیمارستان‌های مختلف سرزمین‌های اشغالی منتشر کرده است و از کادر بیمارستان‌ها خواسته است کارهایی که در زمان جنگ می‌توانند انجام دهند را اعلام کنند.

انتهای پیام/ن