تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۲:۱۴
کد مطلب : 64575
مدیر روابط عمومی باشگاه نفت:

سازمان لیگ شرایط نفت م.س را تایید کرده‌ بود/زیرمجموعه نفت هستیم اما اسپانسر مالی نداریم

عصر آبادان:مسوولان نفت اعلام کردند: استادیوم‌شان توسط سازمان لیگ در ابتدای فصل تایید شده است.

 به گزارش رهیاب نیوز رییس سازمان لیگ اعلام کرده با توجه به عدم داشتن ورزشگاه استاندارد A توسط باشگاه نفت م.سلیمان این تیم از لیگ برتر کنار گذاشته خواهد شد. ادعایی که واکنش مسوولان نفت را در پی داشت و آنها با اعلام اینکه استادیوم‌شان توسط سازمان لیگ در ابتدای فصل تایید شده است به این تهدید اعتراض دارند.

مهران حسن‌وند با اعلام اینکه استادیوم شهید بهنام محمدی در ابتدای فصل توسط سازمان لیگ مورد تایید قرار گرفته گفت: درست است که باشگاه نفت قدمت زیادی ندارد و تازه به لیگ برتر آمده اما ما در ابتدای فصل با دستور فدراسیون فوتبال و ناظر آن تمام آیتم‌های مورد بحث را برطرف کردیم. تماشاگران و عرض و طول زمین و رختکن و مسائل دیگر ایراداتی بود که در همان ابتدای فصل برطرف شد و از سازمان لیگ نماینده فرستادند آن را تایید کردند.

وی در ادامه گفت: مسجد سلیمان هتل چهارستاره دارد که ما در بازی‌های مان میزبان تیم‌های دیگر هستیم و از این باب هم مشکلی وجود ندارد اما در مورد بحث فرودگاه قرار بود فرودگاه این شهر چندی پیش افتتاح شود که فعلا موانع آن برطرف نشده و البته این فرودگاه قابلیت هواپیمای فوکر ۱۰۰ را دارد و از این بابت هم مشکلی نداریم.

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت با اعلام اینکه در صورت عدم تایید زمین شهید بهنام محمدی از استادیوم دوم خود که به سازمان لیگ معرفی کرده‌اند استفاده خواهند کرد، گفت: همانطور که گفتم زمینی که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنیم تایید شده اما اگر ریاست محترم سازمان لیگ اینطور می‌گویند مشکلی نیست و به زمین دوم خود که معرفی کرده‌ایم و در شهر اهواز از تیم‌های دیگر میزبانی می‌کنیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه افزود: ۱۶ تیم در لیگ برتر حضور دارند که اسپانسر ثابتی هم ندارند. البته بعضی ها دارند اما بعضی تیم‌ها مثل ما که موسسه شده‌اند ناچار هستند اسپانسر مقطعی بگیرند. مبلغ این اسپانسرها چون زیاد نیست کفاف هزینه‌های باشگاه را نمی‌دهد و برگشت مالی آنچنانی هم ندارد.

حسن‌وند ادامه داد: درست است که ما زیرمجموعه نفت هستیم اما اسپانسر مالی نداریم. وزارت نفت به دنبال این است که ترازنامه مالی ما را تنظیم کند. نفت تیم تازه پایی است و ۵-۴ ماه است که به لیگ برتر صعود کردیم. باید به ما فرصت بدهند . ما تاکنون بیش از ۷۰ درصد مشکلات را برطرف کردیم و مطمئنا در آینده باقی مشکلات هم برطرف خواهد شد تا فوتبال‌دوستان مسجد سلیمانی از این اتفاق بزرگ در شهرشان محروم نشوند.