تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۳:۰۷
کد مطلب : 25710

سالگرد چاوز در هیئت احمدی‌نژادی‌ها +تصاویر

طرفداران احمدی نژاد برای چاوز مراسم سالگرد گرفتند. احمدی نژاد معتقد بود که او به همراه حضرت مسیح بازخواهد گشت و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت کامل و مهربانی و کمال یاری خواهد کرد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از مشرق، طرفداران احمدی نژاد که در سال های آخر ریاست جمهوری وی خود را منتظران بهار معرفی می‌کردند. در صفحات مجازی خود تصاویری از گرامی داشت یاد هوگو چاوز در هیئت منتظران بهار (عج) منتشر کردند.

اعضای هیئت منتظران بهار که در تصویر زیر در میدان ۷۲ عکس یادگاری گرفتند، هفته گذشته برای چاوز مراسم سالگرد گرفتند و تصاویری از این هیئت در صفحات فضای مجازی پخش کردند.

این اقدام حامیان احمدی نژاد در حالی است که محمود احمدی‌نژاد ۹۱/۱۲/۱۶ به مناسبت درگذشت هوگو چاوز با شهید خطاب کردن وی در پیام تسلیت خود نوشته بود: “چاوز شهید راه پاسداری از ارزش‌های انسانی و انقلابی است و تردید ندارم که او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسیح(ع) و تنها باقیمانده از نسل پاکان، انسان کامل، خواهد آمد و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت کامل و مهربانی و کمال یاری خواهد کرد.”

این پیام تسلیت احمدی نژاد برای چاوز و شهید خطاب کردن وی با اعتراضات گسترده ای در داخل مواجه شد و حواشی زیادی را به همراه داشت.

سالگرد چاوز در هیئت احمدی‌نژادی‌ها+تصاویر
عکس یادگاری احمدی نژادی ها در میدان ۷۲ نارمک

سالگرد چاوز در هیئت احمدی‌نژادی‌ها+تصاویر

 مراسم سالگرد برای چاوز در هیئت احمدی نژادی‌ها