تاریخ انتشار خبر: ۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۲:۵۴:۳۰
کد مطلب : 81981
کعبی عضو شورای شهر آبادان:

انتظارات از شهردار با امکانات شهرداری همخوانی دارد/ انتقادها از شیرازی سازمانی نیست

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان گفت: ساکنان مناطق حاشیه و مناطق محروم آبادان از اقدامات شهرداری این شهر ناراضی هستند.

ناصر کعبی اظهار کرد: انتظاراتی که هم اکنون از شهردار آبادان داریم با امکاناتی که در اختیار وی است همخوانی دارد و تاکنون هر اظهار نظری را در این خصوص مطرح کرده ایم با توجه به امکانات شهرداری این شهر است.

کعبی با تاکید بر اینکه برخی ها انتقادات سازنده اعضای شورای شهر به عملکرد شهرداری را سازمان یافته و تخریبی عنوان می کنند، تصریح کرد: این موارد صرفا مواردی انحرافی است که با هدف دور کردن افکار عمومی از صورت مسئله است و من به شخصه اعلام می کنم این دیدگاه، کاملا اشتباه است.

وی با اشاره به اقدامات شهردار آبادان در سال های اخیر افزود: شهردار آبادان زمین چمن مصنوعی و اقداماتی را در طی مدیریت خود در شهر آبادان انجام داده است ولی آیا آبادان فقط نیازمند زمین چمن مصنوعی است؟ در حاشیه شهر و مناطق محروم اقدامی انجام نشده است و مردم این مناطق ناراضی هستند.

وی در خصوص تحصیلات پرسنل شهرداری آبادان توضیح داد: شهردار آبادان با توجه به مدت مدیریت خود می توانست سمت هایی که پرسنل شهرداری این شهر دارند را ساماندهی کند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان عنوان کرد: عزل مدیران تحصیلکرده و جایگزینی نیروهای کم سواد با آنها در شهرداری آبادان مورد قبول ما نیست. تجربه برای ما کافی نیست زیرا همه توانمندی های یک فرد را ارزیابی می کنیم.

کعبی، پرداخت عوارض آلایندگی را از دستاوردها و پیگیری های دومین دوره شورای اسلامی شهر آبادان دانست و گفت: فقط در سال ۹۳ از فروردین تا بهمن ۷۰ میلیارد تومان عوارض آلایندگی دریافت شده است و این رقم به غیر از سایر درآمدها است.

وی تاکید کرد: شهردار آبادان نمی تواند از رسانه ها به عنوان سکوی پرتاب خود استفاده کند و این موضوع تخلف است. رسانه ها وظیفه اطلاع رسانی از مردم به مسئولان و همچنین از مسئولان به مردم را بر عهده دارند و مطالبه گران مردم نیز هستند.

منبع: مهر

 1. نبی زاده می‌گه:

  جناب ….
  صراحتا بفرمایید آیا واقعا دغدغه ی مردم را دارید یا پشت پرده چیز دیگری ست!
  بفرمایید شما که شهردار را تخریب می کنید آیا به این دلیل نیست که ایشان رقیب سرسختی برای دکتر … کاندیدای مورد حمایت شماست؟!
  آیا پیمانکاران خاصی را به شهردار معرفی نکرده اید و آیا بعد از حقوق کارکنان شهرداری یکسره در دفتر مدیر مالی اتراق نمی کنید تا سفارش پیمانکار مربوطه که داماد شماست را بنمایید؟!
  آیا به شهردار فشار نمی آورید که هزینه های سفر و بلیت پرواز افراد معرفی شده را پرداخت کند؟
  آیا و آیا و صدها آیای دیگر…
  جناب …. با مردم روراست باشید
  شهر کوچک است و همه همدیگر را خوب می شناسیم!
  … جان! فشار از پایین و چانه زنی از بالا دیگر دیگر کاربرد ندارد!
  بخاطر خدا دروغ نگو…