تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۹:۵۶
کد مطلب : 31257

سخنرانی احمدی‌نژاد در سالگرد مناظره با موسوی

اولین سخنرانی رسمی محمود احمدی نژاد بعد از دوران ریاست جمهوری اش شامگاه سیزدهم خرداد ماه برگزار می شود.

سخنرانی احمدی‌نژاد در سالگرد مناظره با موسویعصر آبادان: پیش بینی می شود محمود احمدی نژاد در اولین سخنرانی خود به برخی اتهاماتی که این روزها به دولتمردانش وارد شده، پاسخ گوید.

اولین سخنرانی رسمی محمود احمدی نژاد بعد از دوران ریاست جمهوری اش شامگاه سیزدهم خرداد ماه برگزار می شود.

این سخنرانی در مشهد مقدس و در سالگرد مناظره جنجالی وی با میرحسین موسوی در سیزدهم خردادماه ۱۳۸۸ خواهد بود. احمدی نژاد در ماههای گذشته صرفا به حضور در برخی محافل عمومی چون هیات های مذهبی بسنده کرده بود.

محل سخنرانی وی در مسجد حجت ابن الحسن مشهد خواهد بود.

پیش بینی می شود محمود احمدی نژاد در اولین سخنرانی خود به برخی اتهاماتی که این روزها به دولتمردانش وارد شده، پاسخ گوید. در روزهای گذشته بهمن شریف زاده و عبدالرضا داوری از نزدیکان مشایی و احمدی نژاد بازداشت شده اند.

مهمترین اتهامی که این روزها دولت نهم و دهم با آن  روبرو شده و هنوز پاسخ روشنی از سوی یاران احمدی نژاد به آن داده نشده، ماجرای ۲۶ خودروی نهاد ریاست جمهوری است که رسانه ها گزارش داده اند همچنان در اختیار یاران احمدی نژاد است. اکبر ترکان به عنوان مسئوول مناطق آزاد ایران هم در گفت و گویی که با یکی از روزنامه های صبح تهران داشته صراحتنا گفته تعددی از اتومبیل های مناطق آزاد همچنان در دست مردان دولت قبل است.

از سوی دیگر داوود احمدی نژاد برادر رئیس جمهوری سابق ایران روز شنبه در گفت و گویی از آنچه وی «دک شدن» مشایی و بقایی از اطراف احمدی نژاد خواند، خبر داده است. به گفته داوود احمدی نژاد این اتفاق می تواند آغازی بر بازگشت دوباره برادرش به فضای سیاسی کشور باشد. برخی اهالی سیاست معتقدند حضور مشایی در کنار احمدی نژاد به معنای قطعی شدن عدم بازگشت وی به فضای سیاسی کشور خواهد بود.

منبع: هشت صبح

  1. ناشناس می‌گه:

    سالروز دروغ دروغ و دروغ

  2. ناشناس می‌گه:

    جهت اطلاع
    آقای احمدی نژاد قصد کاندیداتوری مجلس دهم را دارد و آن برای تصاحب کرسی ریاست مجلس است.