تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۶:۰۵
کد مطلب : 61831

سخنگوی شورای شهر آبادان: برخی شهر را با مضیف‌های خانگی اشتباه گرفته‌اند

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان با بیان اینکه سوالاتی که از شهردار آبادان در جلسه گذشته در قالب مبحث «طرح سوال» شد بسیار ابتدایی بود، گفت: برخی افراد، شهر را با مضیف‌های خانگی خود اشتباه گرفته‌اند.


خبرگزاری فارس: برخی شهر را با مضیف‌های خانگی اشتباه گرفته‌اند

به گزارش عصر آبادان ، عبدالحسین مکوندی امروز با اشاره به مبحث استیضاح شهردار آبادان اظهار کرد: برخی دیدگاه‌ها در ارتباط با استیضاح شهردار آبادان بیرونی است و ارتباطی به اعضای شورای شهر ندارد.

وی افزود: سوالاتی که از شهردار آبادان در جلسه گذشته در قالب مبحث «طرح سوال» شد بسیار ابتدایی، و البته پاسخ‌های شهردار نیز بسیار منطقی و خوب بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان در پاسخ به این سوال که یکی از این سئوالات را مطرح کنید، گفت: اینکه «خانه شهردار آبادان کجاست؟»، و این قیبل سوال‌ها که بسیار پیش‌پا افتاده و نسنجیده طراحی شده بود.

مکوندی اضافه کرد: بحث حسابرسی نیز مطرح بود که شیرازی شهردار آبادان به آنها پاسخ داد و در این زمینه مسائل مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: برخی افراد که در انتخاب شهردار فعلی نقشی نداشته‌اند امروز تنها به دنبال تخریب جایگاه وی بوده و با بهانه‌های طرح سوال و استیضاح درصدد جایگزین کردن نیروی جدید هستند.

عضو شورای اسلامی شهر آبادان عنوان کرد: آیا سزاوار است که تصمیمات شهر مهمی چون آبادان در مضیف‌های خانگی این‌گونه افراد گرفته شود؟! این افراد شهر را با مضیف‌های خانگی خود اشتباه گرفته‌اند.

مکوندی ادامه داد: این قبیل افراد در بحث انتخاب شهردار نه سوابق مدیریتی را در نظر می‌گیرند و نه به دنبال رفع مشکلات موجود هستند بلکه تنها منافع شخصی خود را در نظر می‌گیرند.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که آیا عملکرد شهردار آبادان را رضایتبخش ارزیابی می‌کنید؟ عنوان کرد: نمی‌توان گفت ۱۰۰ درصد رضایتبخش؛ اما نسبت به دوره‌های گذشته مطلوب‌تر بوده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان با تاکید بر اینکه شهر آبادان مملو از خرابی و ویرانی است و مطمئنا آبادی آن در مدت زمان کوتاهی و یک‌دفعه حاصل نمی‌شود، افزود: افراد سیاسی که بحث استیضاح را مطرح می‌کنند باید به جای تخریب و سنگ‌اندازی، درصدد جذب و تزریق بودجه افزون به شهر و شهرداری برآیند تا آبادان رنگ و روی تحول و توسعه را هر چه بیشتر به خود ببیند.

منبع: فارس

  1. مطلع می‌گه:

    مگه سخنگوی شورای شهر آبادان جاسم ثامری نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟