تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۲:۳۵:۴۶
کد مطلب : 20945

سراج: انتظار کسب نتیجه در هر ۳ بازی پایانی منصفانه نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: اگر فکر کنیم که بهنام سراج باید از هر سه مسابقه پایانی لیگ، نتیجه لازم را کسب کند کمی دور از انصاف است.

بهنام سراج امروز در آبادان با ابراز تاسف نسبت به نتایج به دست آمده و دور از دسترس ماندن صعود به لیگ برتر اظهار کرد: متاسفانه به نتیجه دلخواه دست نیافتیم اما وظیفه داریم تا روز آخر همچون هفته‌های پیش با حریفان بجنگیم.

وی ادامه داد: در زمانی که همه چیز مهیای نتیجه‌گیری بود و حمایت‌ها از بازیکنان و باشگاه صنعت نفت زیاد بود، نتیجه لازم را کسب نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان تصریح کرد: حال با این اوصاف و با کاهش انگیزه بازیکنان، نباید از بهنام سراج توقع داشت با تیمی که در بستن آن هیچ نقشی نداشته است نتیجه لازم را در سه بازی آخر کسب کند.

وی ابراز داشت: فردا به مصاف تیمی خواهیم رفت که انگیزه متفاوتی با تیم ما دارد و برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کند.

سراج عنوان کرد: اکنون به جایی رسیده‌ایم که اکثر بازیکنان خود را در اختیار نداشته و انگیزه لازم نیز در ساق بازیکنان وجود ندارد، پس باید در انتظارات خود کمی انصاف را به جای آوریم.

وی خاطرنشان کرد: تمام سعی خود را به کار خواهیم بست تا در این چند بازی،‌ پایانی آبرومند داشته باشیم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

تیم صنعت نفت آبادان، بعدازظهر جمعه در چارچوب هفته بیت و چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور و از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی آبادان میزبان تیم مدعی پدیده مشهد خواهد بود.

فارس