تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۲:۵۰
کد مطلب : 88164

سرانجام کی‌روش از ایران خارج شد

سرمربی تیم ملی بعد از نزدیک به ۴۰ روز توانست از ایران خارج شود و به ماموریتی برود که کفاشیان می گوید کاری است.

کارلوس کروش راهی ترکیه شد تا از شرایط اردویی ایران در این کشور بازدید کند. کارلوس کروش که از ۹ فروردین ماه و زمان بازگشت تیم ملی به تهران از اردوی سوئد، ممنوع الخروج بود سرانجام توانست با حل مشکل مالیاتی اش از ایران برود. او برای سرکشی به شرایط اردویی کمپ تیم ملی در ترکیه راهی این کشور شده است. کروش پیش از این هم همیشه از محل اردوهای تیم ملی دیدن می کرد. اتفاقی که همیشه با انتقاد منتقدان او روبرو می شد.

خبر آنلاین ،قرار است تیم ملی از تاریخ ۱۲ خردادماه سال جاری به مدت یک هفته اردویی را در ترکیه به منظور آماده‌سازی پیش از شروع رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار کند.

تیم ملی فوتبال ایران به احتمال فراوان در این اردوی یک هفته‌ای یک دیدار را مقابل یکی از تیم‌های ملی برگزار خواهد کرد هرچند هنوز این دیدار قطعی نشده است اما تیم ملی فوتبال ایران از سوی کنیا پیشنهادی را برای انجام بازی دوستانه دریافت کرده است.

پس از اردوی ترکیه، تیم ملی به ازبکستان خواهد رفت و به مدت حدود ۴ روز در این کشور به سر خواهد برد تا در تاشکند به مصاف تیم ملی فوتبال ازبکستان برود. دیدار تیم‌های ایران و ازبکستان ۲۱ خرداد در تاشکند برگزار می‌شود.