تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۰:۳۹
کد مطلب : 30069
نماینده مردم آبادان :

سران عربستان خط نفاق، چنددستگی و شکاف بین مسلمانان را دنبال می کنند/صدبار یقه وزیر نیرو را گرفتیم اما فایده نداشته است

محمد سعید انصاری اظهار داشت:عربستان با اینکه کشوری اسلامی و خانه خدا آنجاست اما متاسفانه سران عربستان خط نفاق و چنددستگی و شکاف بین مسلمانان را دنبال می کنند شاید سفر مسئولان وزرات خارجه به عربستان برای مسئله حج و فراهم آوردن وضعیت بهتری برای زائران ایرانی است

به گزارش عصر آبادان ؛ محمد سعید انصاری نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص بحث سفر مقامات ایرانی به عربستان اظهار داشت: عربستان با اینکه کشوری اسلامی و خانه خدا آنجاست اما متاسفانه سران عربستان خط نفاق ، چنددستگی و شکاف بین مسلمانان را دنبال می کنند شاید سفر مسئولان وزرات خارجه به عربستان برای مسئله حج و فراهم آوردن وضعیت بهتری برای زائران ایرانی است.

وی افزود:دولت ایران دنبال این است تا با دنیا ارتباط بهتری داشته باشد و کمتر تنش داشته باشد امیدواریم با کشور عربستان به یک جمع بندی در خصوص سوریه و حزب الله لبنان برسند.

نماینده مردم آبادان با گلایه از بی توجه وزرات نیرو به آب آبادان گفت:از الان به بعد وضعیت آبادان در بحث بی آبی خیلی بدتر از گذشته می شود باید وزارت نیرو هر چه زودتر مدیری لایقی را آنجا منسوب کند تا بتواند مشکلات را حل کند و از قومیت گرایی و سیاسی بازی دوری کند صدبار یقه وزیر نیرو را گرفتیم اما فایده نداشته است.

  1. شعبون برادر رمضون می‌گه:

    جناب اقای نماینده . کجای عربستان یک کشور اسلامی میباشد . چرا رزیم حاکم بر عربستان را که مشتی وهابی میباشند اسلامی خطاب میکنید. اینها مشتی غاصب هستند که بر مکه و مدینه حکومت میکنند . حضرت امام بعد از غاجعه مکه و کشتار بیسابقه حاجیان ایرانی فرمودند ما اگر از صدام بگذریم از جنایات ال سعو.د نمیگذریم . لذا نباید سعی شود تا این رزیم غاصب موجه جلوه شود .

  2. آگاه می‌گه:

    از این ور آب نمیدن، از اون ور برقمون رو می برن!!! (نیروگاه) …….. راستی در این میون نماینده ها چه کاره اند؟؟!!!