تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۴۶:۴۶
کد مطلب : 73460
به دنبال سخنرانی در کرمان؛

سردار سلیمانی و مرگ داعش در رسانه های جهان

“یاهو نیوز” آمریکا، “العربیه” امارات، “دیلی استار” لبنان، رادیو آزاد اروپا، روزنامه صهیونیستی “آروتز شوا” و … به انعکاس این اظهارات پرداختند.

 

 

عکس از تسنیم
به گزارش   عصر آبادان به نقل از جام نیوز، سخنان سردار سلیمانی در کرمان به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انعکاس گسترده ای در رسانه های جهانی داشته است.

 

 

فرمانده سپاه قدس در سخنرانی خود با اشاره به نزدیک بودن پایان عمر داعش، تاکید کرده است: با توجه به شکست های سنگینی که داعش و سایر گروه های تروریست در عراق و سوریه متحمل شده اند مطمئن هستیم که این گروه ها به پایان عمر خود نزدیک شده اند.

 

 

سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، همچنین گفت: امروز نشانه های صدور انقلاب اسلامی را در سرتاسر منطقه از بحرین و عراق گرفته تا سوریه و یمن و شمال آفریقا مشاهده می کنیم. استکبار و صهیونیسم جهانی با شکست های متوالی در برابر جبهه مقاومت به عجز خود و اقتدار جمهوری اسلامی بیش از پیش اذعان کرده اند.

 

 

“یاهو نیوز” آمریکا، “العربیه” امارات، روزنامه صهیونیستی “آروتز شوا”، “دیلی استار” لبنان، رادیو آزاد اروپا و … پیش بینی مرگ داعش توسط سردار سلیمانی را با عناوین مختلف پوشش دادند.