تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۵:۴۱
کد مطلب : 43681

سرقت۴۰۰۰ کیلوگرم تخم مرغ

سارق ۴۰۰۰ کیلوگرم تخم مرغ و ۴۰۰۰ کیلوگرم دان مرغ از یک مرغداری در شهرستان بینالود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش  عصر آبادان، ، سرهنگ ساداتی، فرمانده انتظامی شهرستان بینالود با اعلام این خبر گفت: ماموران پاسگاه انتظامی منطقه به محض دریافت خبری در خصوص سرقت مقادیر زیادی تخم مرغ و گندم از یک مرغداری در روستای صفی ‌آباد شاندیز رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و بررسی‌های دقیق صحنه وقوع سرقت و با استفاده از تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته متوجه شدند فردی که در پوشش کارگر در این مرغداری مشغول به کار است، با سوء استفاده از غفلت کارفرما طی چندین مرتبه اقدام به سرقت ۴۰۰۰کیلوگرم تخم مرغ و ۴۰۰۰کیلوگرم گندم کرده است.

وی گفت: در ادامه این سارق که حمید نام دارد توسط ماموران دستگیر و در بازجویی‌های علمی و پلیسی ضمن اعتراف به سرقت اموال مسروقه را به مالباخته بازگرداند.

وی با بیان اینکه کارفرمایان باید قبل از بکارگیری کارگران نسبت به بررسی صلاحیت این افراد از طریق مبادی قانونی و استعلام سوء پیشینه اقدام و به هیچ عنوان افراد سابقه دار و دارای ا عتیاد را بکارگیری نکند، گفت: متهم پس از بازجویی‌های تکمیلی با تشکیل پرونده برای رسیدگی به دادسرا معرفی شد.

منبع: ایسنا