تاریخ انتشار خبر: ۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۹:۴۰
کد مطلب : 75281
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد:

سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومانی منطقه آزاد در حوزه سلامت آبادان و خرمشهر

عصر آبادان: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهداشت و سلامت منطقه آزاد اروند خبر داد.

به گزارش عصر آبادان ، اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند ضمن اعلام این خبر گفت : بهداشت و سلامت بعنوان یکی از زیر ساخت های اساسی شهر های آبادان و خرمشهر در اولویت خدمات سازمان قرار دارد.

وی افزود: منطقه آزاد در این حوزه سرمایه گذاری های وسیعی در سال ۹۳ و سال آینده با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان انجام داده است.

زمانی خاطرنشان کرد : از جمله طرح های در حال اجرا  تجهیز و تکمیل بیمارستان شهید بهشتی آبادان با ۱۱۰ تخت فعال ، بازسازی اتاق عمل های بیمارستان طالقانی ، باز سازی بیمارستان تأمین اجتماعی و تجهیز و توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) خرمشهر می باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد همچنین به اهمییت کار خیّرین اشاره و  تصریح کرد : ما مسئول اجرایی هستیم و فقط انجام وظیفه میکنیم.خیر کسی است که از مال خودش انفاق کند اما ما وظیفه خودمان را انجام می دهیم و شاید گاهی هم وظیفه هایمان را انجام ندهیم و کم کاری کنیم.به همین سبب کار خیّرین بسیار ارزشمند است و باید مقام آنان را محترم شمرد.