تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۲:۵۶
کد مطلب : 57188

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: برای حضور در هفته‌های آینده آماده‌تر می‌شویم

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان با اشاره به شکست مقابل پتروشیمی بندرامام گفت: چشم‌انداز ما تیم‌های دیگری هستند که برای تقابل با آنان در هفته‌های آینده آماده می‌شویم.


خبرگزاری فارس: برای حضور در هفته‌های آینده آماده‌تر می‌شویم

به گزارش عصر آبادان ؛هماد سامری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان، عملکرد بازیکنانش را در بازی روز گذشته مقابل مدافع عنوان قهرمانی ستود و اظهار کرد: برای ما که نخستین سال حضور ما در سطح اول بسکتبال کشور را تجربه می‌کنیم، تفاوت بسیاری وجود دارد با تیم پتروشیمی که سال‌ها برای قهرمانی می‌جنگد و دو دوره گذشته نیز این عنوان را از آن خود کرده است.

وی ادامه داد: تیم پتروشیمی نیاز به تعریف و تحلیل ندارد و قدرت این تیم بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: ما برای برد در این بازی به میدان نرفتیم چرا که به مراتب قدرت مهره و فنی پترو بیش از ما است و تنها برای مرور تاکتیک‌های تیمی وارد میدان شدیم و به اهداف خود نیز دست یافتیم.

سامری تاکید کرد: چشم‌انداز ما تیم‌های دیگری هستند که برای به دست آوردن جایگاه خوب با آنان در رقابت هستیم و برای تقابل با آنان در هفته‌های آینده آماده می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان روز گذشته با قبول شکست در برابر تیم قدرتمند پتروشیمی بندر امام هشت امتیازی شد و به جایگاه هفتم جدول رده‌بندی مسابقات سقوط کرد.

این تیم در هفته آینده این رقابت‌ها روز پنجشنبه در آبادان میزبان تیم ثامن مشهد خواهد بود.

منبع: فارس