تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۳:۰۲
کد مطلب : 84792

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: نشان دادیم تیم قدرتمندی هستیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در بازی امروز به هواداران خود نشان دادیم که حتی اگر در جمع چهار تیم قرار نگیریم تیم قدرتمندی هستیم.


هماد سامری پس از پیروزی تیمش در برابر شهرداری گرگان در چارچوب هفته هفدهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور اظهار کرد: با علم به اینکه باید با اختلافی ۱۵ امتیازی این مسابقه را به سود خود به پایان ببریم پای در زمین مسابقه گذاشتیم و موفق شدیم به این مهم دست یابیم.

وی ادامه داد: در طول هفته روی نقاط قدرت و ضعف نماینده گرگان کار کرده بودیم و در این بازی نیز سعی کردیم نقاط قوت این تیم را خنثی کنیم و تا حدود زیادی نیز موفق بودیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: از ابتدای این دیدار سوار بر بازی بودیم و تمام حرکات بازیکنان ما حساب شده و از پیش برنامه‌ریزی شده بود.

سامری افزود: در بازی امروز نشان دادیم که تیم قدرتمندی هستیم و در آخرین دیدار خانگی خود به هواداران خود نشان دادیم که حتی اگر در جمع چهار تیم قرار نگیریم، شایستگی این تیم زیر سوال نخواهد رفت.

وی تاکید کرد: در اواسط فصل تیم ما دچار حواشی شد که ما را از دست‌یابی به عناوین بر‌تر منع کرد، در غیر این صورت امروز برای کسب سهمیه هیچ دغدغه‌ای نداشتیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خاطرنشان کرد: در آخرین دیدار نیز مقابل دانشگاه آزاد تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پیروز میدان باشیم و در جمع چهار تیم حضور پیدا کنیم و برای آبادان کسب افتخار کنیم.

منبع: فارس