تاریخ انتشار خبر: ۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۱:۵۸
کد مطلب : 70097

سرمربی تیم فوتبال نفت نوین آبادان: سیاست باشگاه، تقویت بازیکنان جوان در تیم نوین است

سرمربی تیم فوتبال نفت نوین آبادان گفت: امیدواریم بتوانیم با پرورش بازیکنان جوانی که از تیم امید به ما ملحق شده‌اند به تیم اول باشگاه صنعت نفت کمک کنیم و سیاست باشگاه نیز همین است.

 

به گزارش عصر آبادان ؛ بهنام سراج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان، از بازی خوب شاگردانش در بازی روز گذشته مقابل نماینده قم در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تقدیر کرد و اظهار داشت: در نیمه اول خوب کار نکردیم اما در نیمه دوم با صحبت‌هایی که انجام شد موفق شدیم سه گل دیگر را بزنیم و دو گل ۱۰۰درصد را نیز از دست دادیم.

وی ادامه داد: اغلب بازیکنان ما جوان و میانگین سنی تیم ما نیز زیر ۲۵ سال است که امیدواریم بتوانیم با پرورش بازیکنان جوانی که از تیم امید به ما ملحق شده‌اند به تیم اول باشگاه صنعت نفت کمک کنیم و سیاست باشگاه نیز در خصوص تیم نوین همین است.

سرمربی تیم فوتبال نفت نوین آبادان اضافه کرد: همان‌طور که ما در نیم فصل توانستیم دو بازیکن را به این تیم کمک کنیم و سرمربی پرتغالی تیم صنعت نفت نیز در بازی روز گذشته اعلام کرد که بر روی چند بازیکن دیگر نیز نظر مثبت دارد.

سراج تصریح کرد: در سه بازی گذشته خود سه برد را کسب کردیم و موفق شدیم با ۹ امتیاز کسب شده به رده چهارم صعود کنیم و ضمن اینکه اختلاف خود را تا صدر جدول به عدد سه برسانیم، تفاضل گل ما نیز بهبود یافت.

وی در خصوص علل افت این تیم در میانه رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور عنوان کرد: در اواخر نیم فصل اول بازیکنان از شرایط ایده آل خود خارج شده و با کسب دو شکست تأثیر بدی بر شرایط روحی آنان گذشته شد.

سراج خاطرنشان کرد: در بین دو نیم فصل با جایگزین کردن دو بازیکن که در حال حاضر کمک شایانی را به تیم ما می‌کنند، توانستیم ۹ امتیاز شیرین و امیدوار کننده را کسب کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم نفت نوین آبادان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، عصر شنبه در آبادان موفق شد آذر خودروی قم را با نتیجه پر گل چهار بر صفر از پیش روی بردارد، این تیم در هفته آینده این رقابت‌ها به استان بوشهر سفر خواهد کرد تا  مقابل صدرنشین این گروه، پارس جم قرار گیرد.

منبع: فارس