تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۹:۰۷
کد مطلب : 53517

سرمربی تیم نفت نوین آبادان: خود را از رقبا جدا می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت نوین آبادان گفت: رقابت در صدر جدول تنگاتنگ است و برای جدا شدن از سایر رقبا باید در بازی روز جمعه به پیروزی برسیم.

خبرگزاری فارس: محکوم به برد هستیم/ خود را از رقبا جدا می‌کنیم

به گزارش عصر آبادان ، بهنام سراج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، از وضعیت مطلوب تیم خود خبر داد و اظهار کرد: به صورت منظم تمرینات خود را پشت سر گذاشتیم و آماده سفر به قم و دیدار با وحدت این شهر هستیم.

وی افزود: برای برد به قم سفر می‌کنیم چرا که در این دیدار محکوم به برد هستیم تا خود را از رقابت تنگاتنگ با سایر رقبای صدرنشین جدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت نوین آبادان تصریح کرد: در ۶ بازی اول لیگ چهار بازی از آن را در خارج از خانه به انجام می‌رسانیم و در پنج بازی آینده چهار مسابقه را در داخل خانه برگزار می‌کنیم و باید در این دیدار‌ها امتیازات لازم را کسب کنیم و خود را به صدر جدول نزدیک کنیم.

سراج در خصوص وضعیت غایبان این تیم در دیدار با وحدت قم عنوان کرد: سجاد نصاری به علت درد در مرز مشخص نیست به دیدار روز جمعه غایب است و غایب دیگری نداریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال نفت نوین آبادان، در چارچوب هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، عصر جمعه در قم به مصاف وحدت خواهد رفت.

منبع: فارس