تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۱:۵۴:۵۲
کد مطلب : 63881

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان: برای حضور در جمع ۴ تیم بالای جدول تلاش می‌کنیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: برای حضور در جمع ۴ تیم بالای جدول تلاش می‌کنیم.

 

به گزارش عصر آبادان، هماد سامری عصر امروز پس از دیدار تیمش در مقابل تیم دانشگاه آزاد تهران که با باخت میزبان همراه بود، اظهار کرد: برای تیم تازه‌واردی مثل نفت آبادان انگیزه تقابل با سه تیم اول تقریباً وجود ندارد.
وی ادامه داد: در این دیدار سعی کردیم بازی خوبی ارائه دهیم و تاکتیک‌های خود را مورد آزمایش قرار داده و به اهداف خود نیز برسیم.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: در این بازی به اهدافی که مدنظرمان بود، رسیدیم و این برد را به تیم دانشگاه آزاد تبریک می‌گوییم.
سامری در ارتباط با دیدار آینده این تیم در تهران و در مقابل تیم مهرام، یادآور شد: باید در دو بازی آینده نیز مقابل تیم‌هایی چون پتروشیمی بندر امام و مهرام که از مدعیان این رقابت‌ها هستند صف‌آرایی کنیم، اما برنامه‌ریزی خود را برای دو بازی آینده پس از این دیدار‌ها متمرکز کردیم که بتوانیم برای رتبه چهارم جدول با حریفان رقابت کنیم.
وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول است و در بازی‌های آینده چشم به لغزش رقبای هم‌امتیاز خود در جدول داریم.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ ملی بسکتبال کشور، عصر امروز در آبادان با نتیجه ۷۰ بر ۵۱ از تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران شکست خورد.

منبع: فارس