تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۶:۱۰
کد مطلب : 66221

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان: حق ما باخت نبود/ از نام پترو نترسیدیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: ما از نام تیم پترو نترسیدیم و یک بازی زیبا و جوانمردانه را به معرض نمایش گذاشتیم.

 

به گزارش عصر آبادان ، هماد سامری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان، در مورد بازی این تیم در هفته شانزدهم لیگ ملی بسکتبال که منجر به باخت تیم پالایش نفت از مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در لحظات پایانی این دیدار شد، اظهار کرد: بسیار خوب تیم پترو را آنالیز کرده بودیم و توانستیم راه‌های نفوذ این تیم را ببندیم.

وی ادامه داد: در این دیدار سعی کردیم نوع دفاع خاصی را برای این تیم به کار ببریم و در اغلب دقایق نیز موفق نشان دادیم و حریف آسانی برای این تیم نبودیم و تا لحظات آخر پا پس نگذاشتیم.

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان تصریح کرد: ما از نام تیم پترو نترسیدیم و در این روز یک بازی جوانمردانه و کاملا فنی را به معرض نمایش گذاشتیم.

سامری افزود: ما گفته بودیم که رفته رفته بهتر خواهیم شد و هواداران آبادانی قدرت واقعی تیم پالایش نفت را مشاهده کردند.

وی خاطر نشان کرد: در اواخر بازی اتفاقاتی رخ داد که نتیجه به طرز ناخودآگاه به سود پترو برگشت و به هیچ عنوان این باخت حق ما نبود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته شانزدهم لیگ ملی بسکتبال کشور، تیم‌های نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام دربی خوزستان را برگزار کردند، در حالی که آبادانی‌ها تا لحظات پایانی از حریف صاحب‌نام خود پیش بودند، در واپسین لحظات پترو با استفاده از تجربه خود موفق شد با هفت امتیاز اختلاف و با نتیجه ۷۶ بر ۶۹ بر میزبان خود چیره شود.

این رقابت‌ها در هفته هفدهم روز دوشنبه هفته جاری پیگیری خواهد شد و طی آن، پالایش نفت آبادان در مشهد میهمان ثامن خواهد بود.

منبع: فارس