تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۹:۱۸
کد مطلب : 71693
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد؛

سرنشینان هواپیمای ساقط شده رامسر هنوز پیدا نشده اند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان از ادامه جستجو برای یافتن هواپیمای ساقط شده در شعاع چابکسر تا تنکابن خبر داد و گفت: تیم امداد دریایی جمعیت هلال احمر گیلان در تنکابن مستقر شده است.

 علیرضا خصوصی امروز در گفت‌وگو با فارس در رشت با بیان اینکه از سرنوشت دو سرنشین هواپیمای آموزشی‌تفریحی تک موتوره هیچ اطلاعی در دست نیست، اظهار کرد: با پیدا شدن قطعه‌ای از هواپیما در حوزه تنکابن، شعاع جستجو و نجات از چابکسر تا تنکابن تخمین زده شده و تلاش تمام نیروهای دو استان گیلان و مازندران برای یافتن هواپیما همچنان ادامه پیدا کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه تلاش برای اطلاع از سرنوشت خلبان و سرنشین آن در منطقه ادامه دارد، تصریح کرد: تا کسب نتیجه کامل تیم امداد دریایی جمعیت هلال احمر گیلان در منطقه تنکابن مستقر شدند.

 

به گزارش فارس، از ساعت ۱۳٫۳۰ دقیقه روز گذشته توسط فرودگاه رامسر به مرکز کنترل عملیات امداد و نجات، خارج شدن یک فروند هواپیمای تک موتوره با دو سرنشین از رادار این فرودگاه اطلاع‌رسانی شد.

 

فردی در منطقه «لس‌تو» تنکابن ساعت ۲۰ شب گذشته با قطعه‌ای ناشناس مواجه شد که با اعلام خبر سقوط هواپیمای سبک دو نفره از طریق رسانه‌ها پی به ماهیت آن برد و از صبح امروز توجه همه را به محل سقوط هواپیما هدایت کرد که بخشی از آن پیدا شد و از سرنوشت سرنشینان این هواپیمای تفریحی که گفته می‌شود خلبان لاهیجانی و مسافر آن تبعه عربستان بوده هیچ اطلاعی در دست نیست.