تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۶:۴۳
کد مطلب : 59600

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: آغاز تمرینات تیم نفت از ۵شنبه / از خانه بسکتبال امتیاز گرفتیم

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: گرگان خانه بسکتبال است و موفق شدیم دست به کار بزرگی زده و یک برد شیرین را به دست آوریم.

خبرگزاری فارس: آغاز تمرینات تیم نفت از 5شنبه / از خانه بسکتبال امتیاز گرفتیم

به گزارش عصر آبادان ، محسن داوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش در برابر شهرداری گرگان اظهار کرد: با مشقت‌های فراوان خود را به گرگان رساندیم و بدون هیچ تمرینی با تیم میزبان مسابقه دادیم.

وی افزود: در خلال این دیدار، سه زمان اول این دیدار را به سود به پایان بردیم و در کوار‌تر چهارم این دیدار، تماشاگران با ایجاد حاشیه و متشنج کردن سالن، داوران را بر این تصمیم وا داشتند که بازی را برای ۲۵ دقیقه به تعطیلی بکشانند.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: این درگیری‌ها با وساطت نماینده فدراسیون خاتمه یافت و بازی از سر گرفته شد و ما توانستیم تیم مدعی گرگان را در خانه خود از پیش‌روی برداریم.

داوری تاکید کرد: در این دیدار از تمام داشته‌های خود استفاده کردیم و حتی بازیکنان جوان و مصدوم ما نیز در پاره‌ای دقایق به کمک ما آمدند.

وی افزود: یونس لاله‌زاده و اصغر کار دوست، امتیازآور‌ترین بازیکنان ما در این دیدار بودند.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در پایان خاطرنشان کرد: پس از کسب پیروزی در مهد و خانه بسکتبال ایران، امروز نیز به آبادان بازگشته و تمرینات خود را برای دیدار با پمینای اصفهان در روز پنجشنبه از سر خواهیم گرفت.

منبع: فارس