تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۷:۰۶
کد مطلب : 76492

سرپرست تیم: نفت آبادان هدف بزرگی دارد

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان پس از پیروزی این تیم در هفته هفدهم لیگ دسته یک کشور برابر پاس همدان، گفت: ما هدف بزرگی داریم و می​خواهیم بازی​هایمان را پیروز از زمین خارج شویم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

احمد پارو درخصوص برد یک بر صفر نفت در این هفته اظهار کرد: با توجه به موقعیت تیم​های نفت آبادان و پاس همدان در جدول و شرایط خوب فنی دو تیم، یک بازی حساس را پیش رو داشتیم. بازی خوب شروع شد و علی​رغم این​که تیم​هایی که به آبادان می​آمدند دفاعی بازی می​کردند اما پاس یک بازی شجاعانه را انجام داد.

وی ادامه داد: در روزی که بازیکنان ما هم مثل همیشه نبودند، به لطف حمایت هواداران خوب​مان توانستیم نتیجه​ای که در نظر داشتیم را به دست بیاوریم. هواداران برای ما سنگ تمام گذاشتند و شاید اگر در جای دیگری بازی می​کردیم نمی​توانستیم نتیجه​ای که می​خواهیم را به دست بیاوریم.

سرپرست تیم نفت آبادان افزود: یار دوازدهم در این بازی به کمک ما آمد و از طرف دیگر هم از تک موقعیتی که نصیب رحیم زهیوی شد، توانستیم به خوبی استفاده کنیم. با این حساب اما بازی بیشتر در اختیار ما بود و بازیکنان در دقایق پایانی بسیار خوب بازی کردند. تیم حریف به ما فشار آورده بود و فکر می​کنم برد با این اختلاف کم هم طبیعی بود. در هر صورت بازی بسیار خوب و زیبایی را شاهد بودیم و من فکر می​کنم یکی از بازی​های خوب لیگ دسته اول را دیدیم. تیم ما اگر چهار بازیکن مصدومش را در اختیار داشت، فکر می​کنم بازی را با نتیجه بهتری به سود خود به پایان می​رساند.

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به این‌که اکنون به رده دوم جدول صعود کرده‌اید آیا امیدوار به صعود به لیگ برتر هستید؟ عنوان کرد: امیدواریم؛ تمام بازیکنان​مان توان خود را می​گذارند و بازی​های خوبی را به نمایش می‌گذارند. مردم هم یکی از نقاط قوت تیم ما هستند و واقعا به ما کمک می​کنند. ان​شاالله به لیگ برتر صعود می​کنیم، چرا که جزو گزینه​های صعود مستقیم به لیگ برتر هستیم.

پارو درباره دیدار آینده نفت آبادان مقابل گل​گهر سیرجان گفت: گل​گهر تیمی است که بازی​های خوبی را از خود به نمایش می​گذارد. آن​ها در نیم‌فصل اول وقتی به آبادان آمده بودند یک استراتژی در خط دفاع داشتند و توانستند ما را تا دقایقی متوقف کنند ولی ما با نتیجه یک بر صفر این تیم را شکست دادیم. این تیم​ها واقعا می‌توانند خطرناک باشند ولی ما هدف بزرگی داریم و می​خواهیم بازی​های​مان را پیروز از زمین خارج شویم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

مرجع / ایسنا