تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۷:۵۷
کد مطلب : 29234

سرپرست فرمانداری باغملک نیامده، رفت/معرفی یواشکی سرپرست جدید برای فرمانداری باغملک

در حالی که در اواخر فروردین ماه امسال دکتر مقتدایی حکم سرپرستی رستم عیدی پور را برای فرمانداری باغملک صادر کرد اما تا به امروز سرپرست معرفی شده در فرمانداری باغملک حضور پیدا نکرده است.

به گزارش رهیاب نیوز،  در حالی که در اواخر فروردین ماه امسال دکتر مقتدایی حکم سرپرستی رستم عیدی پور را برای فرمانداری باغملک صادر کرده بود اما تا به امروز سرپرست معرفی شده در فرمانداری باغملک حضور پیدا نکرده است.

تغییرنظر عجیب استانداری در خصوص فرمانداری عیدی پور علت عدم حضور سرپرست معرفی شده عنوان شده است سرپرستی که حتی تا مرز مراسم تودیع و معارفه هم رفت.

این در حالی است که طی روزهای گذشته ترکی زاده معاون فرماندار سابق ،سرپرستی امور را در فرمانداری باغملک بر عهده گرفته است و حتی شنیده شده که پیگیری هایی برای صدور حکم وی از طرف وزارت کشور انجام گرفته است.

نقل های زیادی در خصوص کنار گذاشتن عیدی پور علی رغم اعلام رسانه ای سرپرستی وی در فرمانداری باغملک به گوش می رسد ولی آن چه که جای سوال دارد این است که چرا تا کنون هیچ مرجع رسمی در این خصوص توضیحاتی نداده است چرا که بسیاری همچنان گمان می کنند که رستم عیدی پور سرپرست فرمانداری باغملک است.

 فارغ از اینکه سرپرست معرفی شده یا نشده چه توانمند هایی دارد مساله مهم پشت پرده های انتصاب فرماندار باغملک است که به نظر می رسد رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است  که این موضوع در ابتدای حضور فرماندار جدید می تواند موجب چالش جدی در این شهرستان محروم شود.