تاریخ انتشار خبر: ۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۶:۳۷
کد مطلب : 63025

سرپرست نفت آبادان: در نیم‌فصل اول روند مثبتی داشتیم

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که در نیم​فصل اول لیگ یک، روند مثبت و رو به رشدی داشتیم، گفت: هدف ما صعود به لیگ برتر کشور است.

احمد پارو اظهارکرد: تیم ما باتوجه به این‌که امسال مربی تیم و هیات مدیره باشگاه‌مان کاملا تغییر کردند، با رویکرد و اهداف جدیدی شروع به کار کرد و در این راستا بیشتر بازیکنان بومی و جوان که در رده​های سنی پایه و آکادمی کار می​کردند، جذب شدند.

وی با بیان این‌که تیم ما در نیم‌فصل اول با ۳۱ امتیاز در جایگاه دوم گروه خود قرار گرفت، گفت: تیم ما در دو دیدار خارج از خانه روبه‌روی تیم​هایی که تقریبا بالای جدول بودند، شکست خورد و همین موضوع باعث شد که از تیم مس‌رفسنجان که صدرنشین بود، کمی فاصله بگیریم ولی خوشبختانه در انتهای نیم​فصل توانستیم این فاصله را به حداقل برسانیم و این حاصل تلاش بازیکنان، عملکرد کادرفنی و حمایت​های خوب مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه بود.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان افزود: به هر حال در نیم​فصل اول روند مثبت و رو به رشدی داشتیم و در این راستا هواداران و مردم خوب آبادان از تیم حمایت و در ورزشگاه به ما خیلی کمک کردند و این نقطه قوتی برای بازیکنان​مان شد و خدا را شکر در نیم​فصل اول با لطف خدا، عملکرد خوبی داشتیم.

وی گفت: سرمربی خارجی تیم نیز طی مصاحبه​هایی که داشت از عملکرد بازیکنان راضی است. نتایج‌مان هم قابل قبول بوده است و به نظرم تیم ما کیفیت فنی خوبی دارد و مردم فوتبال‌شناس آبادان هم می​گویند که تیم خیلی خوب و روان بازی می​کند و پس از چندین سال آن فوتبالی که در خور و شایسته فوتبال آبادان است را بازی می​کند. امیدوارم در ادامه نیز نوع و کیفیت بازی​مان همراه با امتیاز باشد.

پارو در ارزیابی​اش از سطح مسابقات، عنوان‌کرد: پیش از آغاز لیگ مطرح شده بود که تیم​های گروه ب نسبت به تیم​های گروه الف ضعیف​تر هستند که باید بگویم که خودم طی مسابقات دیدم که کیفیت فنی مسابقات گروه ب خیلی بالا بود و تیم​های مس رفسنجان، شهرداری تبریز، سیاه​جامگان و پاس همدان هم که در گروه ب که ما قرار داریم، نشان دادند که قابلیت صعود به لیگ برتر را دارند. در همین رقابت​ها مربی داماش عنوان‌ کرد که سطح فوتبال نفت آبادان بالا و در حد لیگ برتر است. به نظرم اگر این روند ادامه داشته باشد تیم‌های دوم هم که باید در پلی​آف شرکت کنند، به راحتی می​توانند به لیگ برتر برسند.

وی در ادامه بیان‌کرد: فکر می​کنم این روند‌مان با جذب یکی دو بازیکن باتجربه و تقویت یکسری خطوط ادامه داشته باشد تا بتوانیم به آن اهدافی که مدنظر است، برسیم. هدف ما صعود به لیگ برتر است تا فوتبال آبادان به جایگاه خود برگردد و مردم آبادان از نظر فوتبالی، اجتماعی و فرهنگی، سطح بالاتری داشته باشند.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که نقل و انتقالات نیم​فصل از چهارم دی آغاز شده و تا یکم بهمن​ماه ادامه دارد، گفت: خواسته سرمربی جذب بازیکن در خطوط حمله و هافبک است. قطعا مدیرعامل باشگاه هم پیگیر خواسته​های سرمربی تیم است.

وی درباره این‌که شنیده می​شود نفت آبادان به دنبال جذب روح​الله عرب و حسین کعبی است، عنوان کرد: من خیلی وقت است که از آقای عرب خبر ندارم و حتی یکی دو بار هم که تماس گرفتم احوال او را بپرسم، تلفنش را پاسخ نداد. در رابطه با جذب او تاکنون چیزی از مدیرعامل نشنیده​ام ولی اگر جذب او خواسته سرمربی باشد، ما خیلی خوشحال می​شویم، چرا که او از بازیکنانی بوده است که تقریبا شش سال از عمر ورزشی​اش را در آبادان گذرانده و بازیکنی باتعصب، بااخلاق و سالم است و برای او احترام قایل هستیم. درباره کعبی هم چیزی نشنیده​ام و صحبت خاصی نشده است.

مرجع / ایسنا