تاریخ انتشار خبر: ۹ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۰۶:۲۹:۳۵
کد مطلب : 92528
لغو سفر وزیر نیرو به لالی:

سرکاری آقای وزیر و گلایه هایی که شنیده نشد+تصاویر

از صبح امروز همه خود را آماده کرده بودند تا با حضور وزیر نیرو گوشه هایی از مشکلات فراوان حوزه ایشان را به وی اطلاع دهند اما متاسفانه انتظار چندین ساعته مردم و مسئولین با لغو سفر حمید چیت چیان همراه شد.

 به نقل از  لالی نیوز،حمید چیت چیان وزیر نیرو که در سفر چند روزه خود به خوزستان برنامه مفصلی برای بازدید از شهرستان های مختلف تدارک دیده بود در بخش پایانی آن که می بایست در شهرستان لالی حضور یابد به دلایل مختلفی سفرش را لغو کرد .

اینکه  چرا شهرستان لالی با وجود وارد شدن خسارتهای فراوان سیل فروردین ماه نباید مورد بازدید آقای وزیر قرار گیرد جای سوال دارد.

آیا نابودی میلیاردها تومان در تاسیسات آبرسانی به لالی و تخریب جاده های شهرستان موضوع کوچکی بود که آقای وزیر از حضور و بازدید از آن صرف نظر کرد .

این در حالی است که از بعد از ظهر امروز مسئولین و مردم شهرستان با حضور در ورودی شهر به استقبال آقای وزیر رفته بودند اما بی خبر از آن که آقای وزیر گزینه های مهمتری از مردم آواره از سد گتوند و خرابی های فراوان شهرستان لالی را در نظر داشت .

این کم لطفی آقای وزیر به شهرستان لالی بی سابقه نبوده است به طوری که تاکنون نه تنها هیچ وزیری از دولت یازدهم به این شهر سفر نکرده است بلکه در آخرین سفر آقای روحانی ریاست محترم جمهور به استان خوزستان حتی اجازه برقراری تماس تلفنی با شهرستان لالی هم داده نشد در حالی که همه شهرهای استان صحبت های خود را با آقای رئیس جمهور مطرح کردند .

در تصاویر زیر علاوه بر انتظار مسئولین از آقای وزیر عده ای از روستاییان شهرستان لالی را می بینید که پس از آبگیری سد گتوند از تمامی خدمات دولتی محروم شدند و امروز با دردست داشتن تابلونوشته هایی خواستار توجه ویژه وزیر نیرو شدند .