تاریخ انتشار خبر: ۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۰:۳۰
کد مطلب : 61621

سرگرد قلابی هرویین فروش از آب درآمد !

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت از دستگیری موادفروشی که خود را سرگرد نیروی انتظامی معرفی کرده و قصد داشت با دادن رشوه میلیونی ماموران را تطمیع کند خبر داد.

سرگرد قلابی هرویین فروش از آب درآمد !

 سرهنگ حمید شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، در این ‌باره گفت: در ساعت ۱۶ روز دهم آذرماه ماموران کلانتری ۱۶۷ دولت آباد از طریق منابع اطلاعاتی از حضور یکی از فروشندگان و توزیع‌کنندگان هرویین در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۶۷ با خبر شدند.

 

وی با بیان اینکه برابر این اطلاعات این فرد با یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ مشکی رنگ در محدوده بلوار قدس در حال پخش هرویین رویت شده بود گفت: در ادامه بلافاصله واحد گشت کلانتری به محل مراجعه و در عملیاتی پلیسی متهم را دستگیر کردند.

 

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت با بیان اینکه متهم قصد فرار از دست ماموران را داشت اما موفق به این کار نشد گفت: این فرد پس از آنکه از فرار از دست ماموران ناامید شد مقادیری از مواد مخدر را معدوم کرد.

 

وی با اشاره به بازرسی اولیه از متهم و خودرویش خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی متهم یک عدد چراغ گردان رنگی کشف و ضبط شد. علاوه بر آن متهم نیز هیچ گونه مدارکی که ثابت کند خودرو متعلق به خودش بوده را نداشت.

 

شهبازی با اشاره به قصد ماموران برای انتقال این فرد به مقر انتظامی اظهار کرد: این متهم که خود را حسام معرفی کرده بود در هنگام انتقالش توسط ماموران به مقر انتظامی ناگهان خودش را سرگرد نیروی انتظامی معرفی کرده و با نشان دادن یک کارت شناسایی جعلی ادعا کرد که قصد داشته تا مواد مخدر را به مقر پلیس منتقل کند.

 

وی ادامه داد: این متهم پس از آنکه در فریب ماموران ناکام ماند بار دیگر با هدف تطمیع ماموران مبلغ ۴۳ میلیون ریال وجه نقد را به عنوان رشوه به آنان پیشنهاد داد که پس از این کار ماموران پلیس متهم را به همراه اصل پول و مدارک مربوطه به کلانتری منتقل کردند.

 

به گفته سرکلانتر نهم پلیس پایتخت پس از تشکیل پرونده این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

انتهای پیام/س