تاریخ انتشار خبر: ۴ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۴:۲۶
کد مطلب : 69810

سرگرمی جدید صدام کوچک!+عکس

دختر دیکتاتور معدوم عراق که به دلیل تشابه شخصیتی با پدرش صدام کوچک نام گرفته به جواهرسازی روی آورده است.

روزنامه دیلی میل نوشت “رغد” مشغول ساخت دستبند، انگشتر و گردنبندهایی به شکل نقشه عراق است که قیمت برخی از آنها به بیش از هزار پوند انگلیس می رسد.

این روزنامه انگلیسی خاطرنشان می کند: مجموعه جواهراتی که رغد آنها را ساخته و قصد دارد در مجلل ترین طلافروشی اردن به فروش برساند شامل قطعه ای به ارزش هزار و ۳۲۰ پوند است که بسیار شبیه به جواهری است که قبلا از پدر خود هدیه گرفته بود .

سرگرمی جدید صدام کوچک!+عکس

همچنین در این میان می توان به یک جفت گوشواره که رغد برای هدیه ازدواج یکی از دختران خود ساخته بود، اشاره کرد.

دیلی میل افزود: شیوه زندگی اشرافی رغد باعث ایجاد ابهام ها و انتقاد های فراوانی شده و او به پوشیدن و استفاده از برندهای معروف و گران دنیا و ریخت و پاش فراوان معروف است.

این نشریه انگلیسی تمایل رغد به انجام جراحی های زیبایی را به عنوان یکی دیگر از دیگر ویژگی های دختر دیکتاتور پیشین عراق برمی شمارد به گونه ای که یکی از کارهای روزانه او رفتن به سالن های زیبایی و مراکز تجاری است. وی حتی چند ساعت قبل از اعدام صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق در سالن زیبایی حضور داشت.

 سرگرمی جدید صدام کوچک!+عکس

دیلی میل تاکید می کند: تا کنون کسی نمی داند که منبع درآمد دختر صدام از کجاست و با توجه به این که وی به عنوان مهمان خاندان سلطنتی اردن در آن کشور به سر می برد احتمال تامین هزینه مخارج سرسام آور زندگی او توسط پادشاهی اردن انتقادهای زیادی در پی داشته است.

رغد دختر صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق و بیوه “حسین کامل” است.

شوهرش در سال ۱۹۹۶ به دلیل نافرمانی در برابر صدام به اعدام محکوم شد . رغد از سال ۲۰۰۳ در امان پایتخت اردن زندگی می کند.

منبع: العالم