تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۹:۴۶
کد مطلب : 31916

سریال آتش سوزی های مشکوک در مساجد ماهشهر ادامه دارد/سومین آتش سوزی مشکوک در شهرک طالقانی

شاهدان عینی می گویند امروز ساعت ۴ بامداد دو نفر با لباس مشکی سوار بر یک دستگاه موتور سیکلت وارد طبقه اول مسجد جوادلائمه شدند و کتابخانه را به آتش کشیدند و سرابدار مسجد با دیدن آتش در طبقه فوقانی سریع با آتش نشانی تماس می گیرد

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز امروز صبح مسجدجوادالائمه در شهرک طالقانی ماهشهر توسط افرادی ناشناس به آتش کشیده شد این سومین مکان مذهبی است که در دو روز اخیر در این شهرک به صورت مشکوکی به آتش کشیده می شوند.

شاهدان عینی می گویند ساعت ۴ بامداد دو نفر با لباس مشکی سوار بر یک دستگاه موتور سیکلت به سمت مسجد حواد الائمه شهرک طالقانی امده و وارد طبقه اول مسجد  شدند و کتابخانه را به آتش کشیدند که پس از این حادثه سرایدار مسجد با دیدن آتش در طبقه فوقانی سریعا با آتش نشانی تماس می گیرد.

منابع آگاه می گویند این آتش سوزی های سلسله آور در مساجدشهرک طالقانی ماهشهر برنامه ریزی شده است.

گفتنی است ساعت ۱۱ روزگذشته مسجد صاحب الزمان شهرک طالقانی که مصلای نمازجمعه این منطقه نیز می باشدبه دلایل نامعلومی دچار آتش سوزی شد.

ساعاتی پس از این حادثه و در ساعت ۱۶:۴۵دقیقه حسینیه لفته حیدری در شهرک طالقانی واقع در خیابان سربندر کوچه ۸به صورت نامعلومی دچار آتش سوزی شد نکته قابل توجه اینجاست که در این حادثه نیز منبرعزاداری سیدالشهدا(ع) که در حیاط حسینیه قرار داشته دچار آتش سوزی شده است.