تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۴:۵۰
کد مطلب : 77558

سری ترین مسافرت تاریخ با هواپیما/تصاویر

رگ اسپایرز نام مردی استرالیایی است که از جعبه برای مسافرت بین قاره ای خود استفاده کرد این مرد که در انگلیس به دلیل نداشتن پول قادر به خرید بلیت هواپیما نبود به ناچارجعبه ای با ابعاد حدود ۱ متر در یک و نیم متر از پست گرفت و خودش را پست کرد.

شبکه خبر: رگ اسپایرز نام مردی استرالیایی است که از جعبه برای مسافرت بین قاره ای خود استفاده کرد. این مرد که در انگلیس به دلیل نداشتن پول قادر به خرید بلیت هواپیما نبود به ناچارجعبه ای با ابعاد حدود یک متر در یک و نیم متراز پست گرفت و بر روی آن نوشت محتویات این جعبه حاوی مواد پلاستیکی است که برای کارخانه تولید کفش در استرالیا ارسال می شود.

نکته جالب توجه این است که جلو وعقب این جعبه باز بود و این امکان حرکت را به این مرد در واحد حمل بار می داد او مقداری ماده غذایی هم با خود در جعبه حمل می کرد و دمای قسمت بار هواپیما به خاطر حمل برخی از کالاها تا حدی گرم بود و این امر از یخ زدن او جلوگیری کرد.

این مسافرت ۶۳ ساعت طول کشید و او به سلامت برای تولد دخترش وارد فرودگاه شد.

هرچند هزینه جابجایی یک جعبه بسیار کمتر از قیمت بلیت هواپیماست، اما اسپایزر، هنگام پست جعبه، هزینه های پستی رابرعهده همان شرکت استرالیایی قید کرده بود و به همین علت، سفر او رایگان تمام شد.