تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۳:۴۶
کد مطلب : 48985
عضو شورای شهر اهواز

سعادت نیا در یک فرآیند غلط رئیس شورا شد/ او می توانست بگوید من می خواهم بروم

زیبا صالح پور اظهار داشت:از داستان به ریاست رسیدن اقای سعادت نیا ناراحت هستیم چون وی در یک فرآیند غلطی رئیس شورا شد و اعتمادها را سلب کرد وی تا لحظه آخر با ما بود او می توانست بگوید من می خواهم بروم مطمئنا کسی که نمی توانست جلوگیری کند در هرصورت گلایه دوستان از برخورد وی بود.

 

زیبا صالح پور عضو شورای شهر اهواز در گفتگو با رهیاب در خصوص اینکه آیا طرح دوفوریتی برای تغییر رئیس شورا از طرف گروه ده نفره صخت دارد اظهار داشت:یک زمانی چنین حرفی مطرح بود ولی دیگر ادامه پیدا نکرد البته من در جلسه اخیر گروه حضور نداشتم و در جریان چنین موضوعی نیستم.

وی ادامه داد:از داستان به ریاست رسیدن اقای سعادت نیا ناراحت هستیم چون وی در یک فرآیند غلطی رئیس شورا شد و اعتمادها را سلب کرد وی تا لحظه آخر با ما بود او می توانست بگوید من می خواهم بروم مطمئنا کسی که نمی توانست جلوگیری کند در هرصورت گلایه دوستان از برخورد وی بود.

صالح پور  گفـت:ما با هدف توسعه و عمران شهر اهواز به شورا آمدیم برای محقق شدن این امر باید بین اعضای شورای شهر همدلی به وجود بیاید ولی امروز این همدلی وجود ندارد دلخوری ها باید از بین برود و اختلاف ها به حداقل ها برسد.

وی افزود:باید حرکت شهرداری در شش ماهه دوم سال برای عمل به طرح های عمرانی تندتر شود تا مردم از پروژه های که برای سال ۹۳ در بودجه در نظر گرفته شده است بهره مند شوند وقفه ای که در انتخاب رئیس شورا پیش آمد یک خلاء در خدمت به وجود اورد و ناخواسته فرصت ها در جهت عمران و آبادی شهر گرفته شد باید این مسئله جبران شد.