تاریخ انتشار خبر: ۳ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۰۰:۲۹:۱۷
کد مطلب : 100123
یادداشت ویژه

سفارت انگلیس بنویسید لانه جاسوسی بخوانید/توبه روباه هم مثل گرگ، مرگ است!

سفارت بریتانیا در ایران دوباره شروع به کار کرد تا نشان دهیم علاقه خاصی به چند بار گزیده شدن از یک سوراخ داریم سفارتی که بیشتر برازنده این است که لانه جاسوسی آن را بنامیم لانه ای که در فتنه ۸۸ در صف اول براندازان نظام قرار داشت.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز :سفارت بریتانیا در ایران دوباره شروع به کار کرد تا نشان دهیم علاقه خاصی به چند بار گزیده شدن از یک سوراخ داریم سفارتی که بیشتر برازنده این است که لانه جاسوسی آن را بنامیم لانه ای که در فتنه ۸۸ در صف اول براندازان نظام قرار داشت.
تا آنجا که یکی از دلایل تاخیر در بازگشایی سفارت انگلیس در تهران علی رغم توافق قبلی درباره این موضوع اصرار انگلیس برای بازسازی ابزارهای ارتباطی و تجهیزات الکترونیکی سفارت خود در تهران به دلیل نابود کردن آنها توسط کارکنان سفارت قبل از ترک تهران است. موضوعی که منع قانونی دارد اما گویا تا حدی محقق شده است به نظر شما آیا جاسوسی دیگر شاخ و دم دارد؟!آری توبه روباه هم مثل گرگ مرگ است .
انگلیسی ها که تاریخی پر از جرم و جنایت در قبال اسلام و ایرانی ها داشته اند هر بار با توطئه ای جدید برای زمین زدن اسلام و کشور عزیزمان ظهور می کنند جعل و رواج بهاییت، کودتای بیست و هشت مرداد و حمایت از پهلوی معدوم، حمله به سفارت ایران در لندن، پناه دادن به سلمان رشدی ملعون، پشتیبانی لجستیک و سیاسی از صدام در طول جنگ تحمیلی، تنها بخشی از کارنامه سراسر فریب این دولت است.
جای شگفتی است در روزهایی که رهبر انقلاب از استراتژی دشمن برای نفوذ به کشور سخن می گوید افتتاح دوباره سفارت کشوری که تخصصش نفوذ در کشورها و براندازی است چه معنایی می تواند داشته باشد؟  تاریخ گواه است که سفارت‌خانه انگلیس در ایران همیشه راهی برای جاسوسی و نفوذ دشمن بوده است چرا که سینه تاریخ کشورمان پر است از خیانت‌های دیپلمات‌های انگلیس؛
 آیا در بازگشایی سفارت کشوری که خبیث ترین کارها را علیه مسلمانان و ایرانی ها در کارنامه دارد دولت محترم عجله نکرده است؟ مگر نه اینکه  مجلس شورای اسلامی قطع رابطه با انگلیس را تصویب کرده بود پس چرا برای ارتقاء همکاری و ارتباطات با آنها دولت از مجلس مجوز نگرفته است؟

ارتباط با کشورهای دنیا از نگاه ایران منعی ندارد و فقط ارتباط با آمریکا و صهیونیست ها ممنوع است اما آیا انگلیسی ها برای یک دنیا جنایت خود حداقل نباید یک معذرت خواهی خشک و خالی کنند بعد راهی باغ قلهک شوند؟! البته پرونده انگلیسی ها خیلی سیاه تر از این است که با عذر خواهی پاک شود.
 مسئولین مربوطه حالا که پای دشمن را به کشور باز کردند باید خیلی مواظب باشند که مبادا دوباره با راه اندازی سفارت انگلیس بساط جاسوسی و دخالت در امور کشورمان باز شود و تجربه تلخ فتنه ۸۸ تکرار شود دستگاه دیپلماسی کشورمان و نهادهای مربوطه باید هوشیاری کاملی،  در قبال این سفارتخانه داشته باشند.