تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۸:۲۷
کد مطلب : 50488

سفر دوباره احمدی‌نژاد به شمال/ رئیس‌جمهور سابق این‌بار در “زیباکنار” مستقر شد

رئیس جمهور سابق کشور اخیراً به همراه چند نفر دیگر سفری را به شمال کشور داشته و در زیبا کنار مستقر شده است که در حال حاضر نیز در آنجا به سر می برد.

سفر دوباره احمدی‌نژاد به شمال/ رئیس‌جمهور سابق این‌بار در "زیباکنار" مستقر شد

به گزارش عصر آبادان به نقل از راه دانا، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق کشور اخیراً به همراه چند نفر دیگر سفری را به شمال کشور داشته و در زیبا کنار مستقر شده است و در حال حاضر نیز در آنجا به سر می برد.

بر اساس این گزارش، احمدی نژاد چندی پیش نیز سفری به شمال کشور داشت که در آن سفر با فرد خاصی ملاقات نکرده بود.

رئیس جمهور سابق کشورمان و همراهانش در سفر قبلی خود در منزل یکی از کارخانه‌داران استان سمنان در شمال کشور سکونت داشته اند.

پیش از این نیز هواداران محمود احمدی نژاد با نام اختصاری “هما” جلسات مخفیانه خود را برای هماهنگی بیشتر در انتخابات بعدی و حضور در عرصه سیاسی کشور آغاز کرده بودند.

این در حالی است که بعد از آنکه اسفندیار رحیم مشایی از حضور در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کاندیدای محبوب احمدی نژاد کنار گذاشته شد، دیگر کسی وی را در کنار و نزدیکی رئیس جمهور سابق ندید و همین مسئله شائبه هایی در خصوص احتمال جدایی این ۲ یار دیرینه از همدیگر را مطرح کرده است.

هواداران محمود احمدی نژاد تحرکات دیگری نیز داشته اند؛ به طوری که شنیده‌ها حاکی از برگزاری جلسه مخفیانه طیف احمدی نژاد با حضور عناصر وابسته به این طیف از سراسر کشور است.

همچنین گفته می‌شود تا کنون بررسی وضعیت داخلی و برآورد مقبولیت اقدامات دولت در افکار عمومی و نحوه ورود اصولگرایان به انتخابات مجلس، چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی این طیف از محوری ترین برنامه های این نشست‌ها بوده است.