تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۱:۵۷
کد مطلب : 31874

سقوط کودک ۹ ماهه به چاهک آسانسور

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی از سقوط کودک ۹ ماهه در چاهک آسانسور ساختمان نیمه‌کاره خبر داد.

حبیب حسینقلی‌زاده گفت: این حادثه در ساعت ۱۱:۱۷ امروز به اتاق فرمان ۱۱۵ استان گزارش شد و بلافاصله تکنیسین‌های پایگاه ۵۳ اورژانس تبریز به آدرس نصف‌راه، کوی اشکان تبریز اعزام شدند. 

وی گفت: علی‌رغم نبود علائم حیاتی در این کودک ۹ ماهه، تکنیسین‌های اعزامی تلاش خود را برای احیای وی انجام دادند و با اعزام کودک به بیمارستان شهید، محلاتی مرگ کودک در محل تائید شد.

 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی همچنین برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با تریلر در جاده اهر تبریز، سه راهی شهرک در ساعت ۱۱ صبح امروز _ ۱۷ خرداد_ خبر داد و گفت: این حادثه نیز یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.

 

حسینقلی‌زاده یادآور شد: سه مصدوم این سانحه توسط تکنیسین‌های مستقر در پایگاه‌های خواجه و شیخ‌رجب به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند.

 

وی با ابراز تاسف از اینکه اکثر تصادفات در نزدیکی شهرها و ۳۰ کیلومتری شهرها به هر دلیل اعم از خواب‌آلودگی راننده یا عجله برای رسیدن، به وقوع می‌پیوندد از رانندگان خواست برای رسیدن به مقصد عجله نکرده و در صورت خستگی در اولین پارکینگ جاده‌ای استراحت کنند.

منبع: ایسنا